Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz faber24 #26 üzenetére

    ''de akinek mondjuk nincsen pénze a jobb vírusirtóra''
    Minél jobbra? Az Avast szerintem és sokan mások szerint is az egyik legjobb. Lazán körbever pár fizetős cuccot.
    És a NOD32-t is használhatná ingyenesen, ha havonta letölt 7 megát. (Nem az az eszméletlen mennyiség.) De nem, inkább kapásból feltöri.

    Arról ne is beszéljünk, hogy sok spyware-t, vírust meg egyebet pont azokról az oldalakról szed be ahonnan a crackeket szedi magának a virusprogihoz. Sőt az se ritka, hogy maga a törés tartalmaz vírust...

    ''mellesleg ez nem lopás:'' Ezen már rengetegen vitatkoztak. Mindketten tudjuk mire gondoltam. Másrészt meg az egyik gyilkosság, a másik meg halálos testi sértés. Csak a kiszabott büntetés különböző...

    ''amúgy meg nincs mindenre ingyenes progi...'' Mindenre nincs, csak 99%-ukra. (A játékok nem tartoznak ide, de neki ugye ''szüksége van'' játékra...) De a warezolók nagy része ki sem próbálja ezeket az ingyenes alternatívákat, hanem rögtön leszedi a fizetős cuccot, meg a cracket, pedig az ingyenes is tökéletesen megfelelne neki. Mindenből rögtön a professional változat kel, pedig soha nem használja az extráit, stb...

    Ha valaki kipróbálja az ingyenes cuccokat, de nem jó neki valamiért (Nincs benne valami fontos funkció, vagy inkompatibilitási probléma), akkor az egy más dolog.
    Mint mondtam én sem vagyok szent. De ha valaki kapásból tört programhoz nyúl, és még utánna dicsekszik vele...

    Tudod a megélhetési bűnözők tényleg azért bűnöznek, mert nincs pénzük, de ők utánna nem dicsekszenek vele. Ebből látszik, hogy ő csak megszokásból, flancból tört progikat használ és nem azért mert nincs más választása...

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák