Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formula01

    aktív tag

    válasz icemad #47712 üzenetére

    Azt írta, hogy Lite-t szeretne venni használtan. Egy Switch lite használtan, amin még van garancia, durván 60e, ha erre szintén használtan vesz pár játékot, Mario Odyssey, Luigi's Mansion 3, Zelda, stb, ezt mind-mind nagyjából ugyanolyan áron el tudja adni amennyiért vette, ha mégsem jönne neki be. Egyébként a Lite SZÁMOMRA, se nem túl nagy, se nem túl nehéz, se nem kényelmetlen. Nekem is PS5 mellett van, néha tök jó csak elterülni, aztán játszani rajta valamelyik nintendo ex-et, vagy valami 2D platformert, amiket pl a Lite-n kimondottan élvezek. Szerintem bukni nem nagyon tud rajta legrosszabb esetben is pár ezer forintnál többet, arra figyelnék csak mindenképp, hogy minél több gari legyen a konzolon amit vesz, ha megtartja azért, ha meg eladná mégis, akkor meg azért. Nekem a Lite-al 1 igazi problémám van, a rezgés hiánya. Gondolkodok folyamatosan az OLED-re váltáson, de aztán végül mindig marad a kis Lite. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Crus

    őstag

    válasz icemad #47712 üzenetére

    + #47709
    Ellenvélemény.

    Playstation-ök (PS5 is), Xbox-ok (XSX is), gamer PC, Meta Quest 2... és lehet tippelni mi megy a legtöbbet. Igen, a Switch. Gyakorlatilag bármilyen exclusive címükhöz nyúlok, vigyorogva tolom végig... mert hiába szép egy RDR2, ha egy lelketlen, üres, ötlettelen roncs. A Sony gépén meg Returnal, TLOU-k, GoW-ok és úgy kb. ennyi amiért nagyon lelkesedni tudtam... a többi: me-me-meh.

    Nálam eddig ezek mentek végig Switchen, mögötte a saját értékelésem:

    - Mario Rabbids Kingdom Battle + DLC - 8/10
    - Captain Toad Treasure Tracker + DLC - 8/10
    - Yoshi's Crafted World - 8.5/10
    - Super Mario Odyssey - 9.5/10 - Szégyen vagy sem, a legjobb Mario játéknak tartom ever.
    - New Super Mario U Deluxe - 8.5/10
    - Luigi's Mansion 3 - 9.5/10 - Ez... atyaég, minden pixele gyémánt.
    - Zelda Breath of The Wild + 2 DLC - 9.8/10 - No comment. Életem 2. legjobb játéka.
    - Hyrule Warriors Age of Calamity - 7/10
    - Zelda Link's Awakening - 6/10 - Életem eddigi legrosszabb Switch játéka.
    - Donkey Kong Tropical Freeze - 9/10 - Irgalmatlan nagy pozitív csalódás.
    - Astral Chain - 8/10 - Meglepően jól betalált...
    - Metroid Dread - 9/10 - Ez még annál is jobb volt, mint amire előzetesen számítottam.
    - Xenoblade Chronicles Definitive Edition (+ Future Connected) - 7.5/10
    - Xenoblade Chronicles 2 - 8/10
    - Xenoblade Chornicles 2 Torna The Golden Country 7.5/10

    Polcon, de még nem toltam:

    - Super Mario 3D All Stars
    - Paper Mario The Origami King
    - Bayonetta 2
    - Zelda Skyward Sword HD
    - Fire Emblem Three Houses
    - Hyrule Warriros Definitive Edition
    - Super Mario 3D World + Bowser's Fury
    - Pikmin 3 Deluxe
    - Ring Fit Adventure
    - Pokemon Let's Go Pikachu

    Amit feltétlenül még beszerzek:

    - Xenoblade Chronicles 3 + DLC-k
    - Zelda Tears of the Kingdom
    - Mario Rabbids Sparks of Hope
    - Kirby Star Allies
    - Kirby and the Forgotten Land
    - Mario Kart 8 Deluxe
    - Pikmin 4
    - Pokemon Sword
    - Bayonetta 3
    - Fire Emblem Engage

    Szóval, ha választanom kéne, hogy melyik gépet törik holnap darabokra, akkor a PS5-ért (az anyagi veszteségen kívül) az arcizmom se rándulna a Switchért meg John Wickbe mennék át...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák