Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz Rony949 #42019 üzenetére

    Tény és való hogy eddig Pokémon játékkal nem játszottam Switch-en, szóval ez most mellbevágó élmény volt. :D A hsz-em után még vettem észre apróságokat a grafikát illetően, amik szintén nem pozitív jellegűek. Amikor megláttam először a növényzetet, az első gondolat, ami akaratlanul is kicsúszott a számon, az a "Jééézus..." :D Meg nem csak az árnyékokat rendereli előtted, hanem van hogy konkrétan fát vagy füvet. Egyik pillanatban látod a pokémont, kicsit közelebb mész, már azt látod hogy fűben van, amit később renderelt oda a game. Ilyet szerintem PS2-n láttam, de lehet, hogy ott se volt ilyen mértékű. Tudtam, hogy nem nagy eresztés a grafika, mindenki mondta, de alulmúlta az elképzelésemet. Pedig alapvetően nem lenne annyira csúnya, ha lenne egy kis élsimítás meg esetleg kicsivel előbb rendereli ki a dolgokat. Nintendo-t sem értem hogy ezt miért hagyják jóvá, inkább tolják ki fél évvel a megjelenést, de tegyék rendbe vagy nem tudom. Zelda BotW is egy OW játék és mégis lényegesen szebb, ami ráadásul egyidőben jelent meg a géppel. Na de mindegy, ha túl tudod magad tenni ezen (ami megmondom őszintén kicsit nehezen ment annak ellenére, hogy a grafikára alapvetően nem vagyok finnyás), akkor cserébe kapsz összességében egy tök jó játékot.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák