Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Madwe #2864 üzenetére

    Ahogy te is írod, ezek már a jóval olcsóbban előállított darabok. De maga a konstrukció akkor is 3 éves. Három év múlva a Switch is biztosan olcsóbb lesz.

    Vagy ahogy a Nintendot ismerem, lehet még drágább :D

    Szerk: Mellesleg az 1 év és 1 hét között is van pici különbség :)

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • DonDennis

    senior tag

    válasz Madwe #2864 üzenetére

    Ez igaz teljesen egyet értek, de attól még a Wii U-nál is drágább az induló ár illetve ha Gameboy vonal akkor annál 2x drágább, erre értem azt, hogy a videóból a "drágán adják a konzolt" részel így utólag kénytelen vagyok egyet érteni, mert hiba hasonlítjuk a PS4 vagy Xbox One nyitó árához a két konzolt azért nem lehet össze hasonlítani, mert sok előnye van a Switchnek a Ps4 vagy Xboxhoz képest de azért mint nyitó játék kínálatban, applikációkban, vagy vizuális megjelenítésben viszont az említett kettőnek van és valószínűleg lesz mindig is előnye. De ha világ életembe Nintendos lettem volna 100%, hogy itt lenne már a konzol, mert anno PS4-t is előrendeltem, mert én még PS1-n nőttem fel, de szívesen megvenném 2.ik ilyen chillelős konzolnak a Switchet de a mostani játék kínálattal és árral még picit drága mint kiegészítő konzol, Ps4 meg gamer pc mellé.

    [ Szerkesztve ]

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák