Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Dr.F.E.R.I. #2488 üzenetére

    szerintem semmi kétség, hogy megelőzi a Wii U-t, mondjuk nem is nehéz :)

    http://jateknaplo.blog.hu

  • adalbert1

    veterán

    válasz Dr.F.E.R.I. #2488 üzenetére

    Igen, most is elég szűkös a játékkínálat induláskor, de szerintem jól tették, hogy egy Zelda játékkal támogatták meg a launch-ot, a Zelda rajongók nagy része szerintem beszerzi a konzolt.

    Nekem szimpatikusabb lett volna, ha maradnak egy 3DS méretű toknál, ezeknek a játéktokoknak olyan semmilyen formájuk van, illetve legalább valami vékony manual lehetne a tokokban a játékok mellett (oké, környezetvédelmi szempontból jobb, kevesebb fát kell kivágni :) ). Viszont ami pozitívum, hogy teljesen angol nyelvű a borító, a PS/Xbox lokalizált borítói elég zavaróak tudnak lenni (főleg, ahol volt a régióba tartozó másik ország nyelvét tartalmazó szöveg is rajta).

    Zelda vélemény: eddig egyik Zelda játékot sem játszottam végig (sőt, szerintem 2-3 óránál többet egyikkel sem játszottam, igaz az Ocarina szerintem nem öregedett olyan jól, ehhez az új játékhoz képest ég és föld a különbség - a 3DS verziót próbáltam), viszont ez nagyon tetszik - a grafika szerintem leginkább meseszerű, a zene is nagyon jó, ami talán kicsit nem tetszik, hogy a látótávolság hiába nagy, annyira nem kidolgozottak a távoli részletek (oké, ennyit tud gondolom a hardware), illetve jó lenne, ha az NPC-k szövegeit digitalizálták volna.
    A játékmenet nagyon tetszik, jó ötlet, hogy különböző fegyvereket lehet összeszedni, több féle íjvessző van, az hozzávalókból különböző ételeket lehet főzni, változnak a napszakok, lehet vadászni (bombával halászni is :) ). Kíváncsi vagyok, hogy az első extra szívet hol lehet majd begyűjteni, igaz, eddig csak 2 shrine-ban jártam, a játékidő nagy része inkább kalandozás volt.

    szerk.: ja, és fólia felrakásban továbbra is elég béna vagyok, sehogy sem sikerült értelmesen felrakni (vagy szösz került mégis alá, vagy sehogy sem tudtam kisimogatni a buborékot alóla), így pár próbálkozás után az ment a kukába, remélem valamennyire azért karcálló a kijelző (volt olyan Gorilla Glass-es telefonom, amit szerintem másfél évig használtam fólia nélkül, és 1 karc sem lett rajta, jó lenne itt is így kihúzni).

    Valaki próbálta már valamilyen power bankról tölteni? Tényleg gyorsabban merül játék közben, mint ahogy töltené?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák