Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jigoku

    tag

    válasz zbundy #21788 üzenetére

    Köszi mindenkinek a segítséget!:D

    Szerintem az lesz a legjobb akkor, ha megvárom az újított verziót, aztán megveszem azt. Főleg, hogy ráakadtam egy egészen hosszú listára, amin a portable módban nem játszható játékok mellett kilistázták azokat is, amiknél a rumble/kamera stb. funkciók Lite-ból kiesése levon a játékélményből, illetve olyan játékok is szerepelnek rajta, amik annyira nem előnyösek kis képernyőn (portable módban).

    A "van"-tól meg nem kell félni, szóval max. nem fogom túl sokat tévére kötve vagy tabletop módban használni a gépet, de ki tudja, jól jöhetnek ezek a funkciók. Tényleg az a baj, hogy hiába tervezek inkább csak handheld módban játszani, de nem tudom, amikor aktuálisan odajutok, mi tetszik majd jobban. Ki tudja, lehet szinte mindig tabletop módban játszom majd a haverokkal, vagy sokkal gyakrabban kerül majd a tévére, mert úgy jobban tetszik majd...:,D De ezzel akkor bárhogy alakul is majd, nem leszek bajban.

    PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Új hozzászólás Aktív témák