Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Imilenni #19424 üzenetére

    Az akksi élettartamát a napi töltés csökkenti de ez minden termékkel így van, amiben akksi van. Amúgy is 20-80% között kéne tartani az ideális élettartamhoz, de ez a gyakorlatban kivitelezhetetlen. A YT-on olvastam egy kommentet, a srác csak handheld módban játszott vele, ami tippre akár napi 1 de gyakran 2 töltést is jelenthet neki (nem részletezte ezt) és neki az 1 éves gépe az állítása szerint 2 óránál többet bírt még. Akksit lehet benne egyébként cserélni, nem is annyira nehéz, de persze a garancia ugrik, úgyhogy utána kéne, 2 év alatt intenzív handheld mellett, a srác adatai alapján valahol 1,5-2 óra között fog még bírni az akksi, mire letelik a garancia. Ez korrekt, lehet, hogy nem is kell akksi csere azonnal garancia után.
    Ha melóhelyen 2-3 órát tudod tolni, akkor érdemes egy ilyent beszerezni + tápot. Vannak olcsóbban kisebb verzióban esetleg csak sima állványok is, de akkor is kéne neked még egy táp oda szerintem.
    Esetleg power bank, de azok nem túl praktikusak napi használatra szerintem. Mondjuk létezik olyan állvány, amiben van egy komolyabb power bank is, ha ilyen irányban gondolkosz.

Új hozzászólás Aktív témák