Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz petymek #10537 üzenetére

    Amennyire követtem mindig is jelen volt ez a probléma, hogy third party dokkolók téglázzák a gépet, elég határozottan az a tanács mindenhol, hogy kerüljük őket. És ha jól értem most se vált fixé, csak az update után párakkal megtörtént az, ami korábban is megtörtént már.

    Nem szándékom senkit védeni, de aligha lehet itt szó bármiféle szándékosságról. Egyszerűen arról van szó, hogy az új patch elég masszív under the hood módosításokat tartalmazott a sleep mode-al és még ki tudja mi mindennel kapcsolatban és ezt a Nintendo értelemszerűen nem ellenőrizte minőségbiztosítási szempontból hamis azonosító chipet és ki tudja milyen elektronikát tartalmazó, hivatalosan nem támogatott eszközökkel.

    Ettől még a helyzet nem jó és sajnálom azt, aki így járt és tényleg jó lenne, ha a Nintendo kiadna egy hivatalos kompakt dokkolót.

    [ Szerkesztve ]

  • Madwe

    nagyúr

    válasz petymek #10537 üzenetére

    Mármint azok a termékek, amik mindenféle hackelős megoldással lehetővé tettek egy amúgy nem támogatott funkciót, s amik most az update miatt néhol némelyiknél tégláznak? Erről miért az N tehet? Nem véletlen tették bele a chipet a dokkolóba, nem akarnak 3rd parti dokkolót. Az, h rengeteg gyártó előállt a saját megkerülős megoldásával, nem az N baja. Pl az a dokkoló, ami csak a vázat adja, s neked kell az eredeti belét kiszedni, az tuti működik így is. Az viszont, amelyik saját chippel dolgozik, lehet nem fog...

    Szerintem ezzel semmi baj nincs... Ja hogy a 3rd parti gyártók megtévesztették a vásárlóikat, s nem nagyon említették, h az igazából biztonsági intézkedések megkerülése, amit árulnak? hát igen, az bajos, de nem az N sara...

Új hozzászólás Aktív témák