Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy34

    kezdő

    válasz -Nándesz- #55501 üzenetére

    Köszönöm a válaszaitokat! :R Úgy látom hogy nagyon meg vagytok győződve arról hogy itt van a küszöbön az új konzol. :D Én azért a pletykák elllenére sem látom ez a dolgot annyira betonbiztosnak. Èn úgy látom hogy a Nintendonak egyáltalán nem kell kapkodnia ezzel a dologgal hisz mindenfajta Switch-et visznek mint a cukrot a rájuk kiadott játékokról nem is beszélve. Lassan a PS2 legendás rekordját is utoléri szóval én nem gondolnám hogy a nyakukat törik ez miatt. A játékokra visszatèrve hogy mind a 2 játékba csak épp hogy bele kukkantottam viszont így a véleményeitek alapján lehet hogy inkább maradok az Origami King-nél hisz azért némi kaland mégis legyen már abban a játékban. A Yoshi az általatok leírtak alapján ilyen nagyon gyerekeknek készült lehet, és azért egy ennyire egyszerű játékot nem szeretnék még levezetésnek sem. :R

    Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

Új hozzászólás Aktív témák