Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz mark! #54924 üzenetére

    Bayonetta 1,2,3
    Xenoblade1,2,3
    Pikmin 3,4
    Metroid Dread
    Metroid Prime Remastered
    Astral Chain
    Luigi's Mansion 3
    Donkey Kong Tropical Freeze
    Kirby and the Forgotten Lands, Return Dreamland Deluxe
    Mario and Rabbids Kingdom Battle, Sparks of Hope
    Fire Emblems: Three Houses, Engage
    Shin Megami Tensei V.
    Pokemon Legends: Arceus
    Octopath Traveler
    Mariokból van pár egyikkel se lősz mellé, akárcsak a Zeldákkal.
    Yoshi's Crafted World
    Capitan Toad Treasure Tracker

    Én régen csak mosolyogtam a Nintendon, mit esznek a Marión, meg a sok gyerekesen kinéző játékokon. Kipróbáltam 7 hónapja. Azóta rég eladtam a Ps 5-öm, egyelőre nem is hiányzik. Rengeteg innováció van szinte minden exclusive játékban, sok egyszerű, de cserébe nagyon szórakoztató, fülig érő szájjal ülök le játszani mindig.

    MÁS: 44 éves fejjel most vittem végig a Kirby Return Dreamland játékot, annyira hihetetlenül jó játék. Pedig képek, videók alapján nem jön le ez. A grafikája valami parádé, gyönyörű. Én ugyan egyedül vittem végig, de ezt a játékot ajánlom minden kisgyerekes családnak. Egyrészt van benne coop, másrészt nagyon könnyű, van benne külön bármikor játszható 10 mini játék, amik baromi jó party játékok, eye candy az egész. A történet egyszerűen indul, de olyan fordulat volt benne, hogy csak pislogtam. Zene szuper. Ha végigvisszük, akkor kapunk egy jó 2-3 órás újabb zseniális fejezetet. Aki szeret gyűjtögetni az is megtalálja itt a számítását. 15 óra alatt végeztem a játékkal, csodálatos volt, és még rengeteg tennivaló maradt :B

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák