Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz morfondőr #46969 üzenetére

    Igen, fejlesztői hiba, ezért is mondtam, hogy rá kéne jönniük, hogy nem 3DS-re fejlesztenek hanem Switch-re, mert jelenleg kb úgy érzem, hogy olyan játékot adnak ki amit 3DS-re gondoltak, csak nem bírta el a hardver, ide meg nem tanultak meg még portolni ami elég gáz.
    Grafikában meg nem feltétlen kell a Witcher vagy Uncharted szintet keresnie a Nintendonak, elég ha olyan stílust választ ami ad egy kíváló hangulatot, passzol a játékhoz és megy modern, élhető felbontáson (handheld 720p/docked 1080p) és ha 30fps akkor az betonstabil legyen. Tulajdonképpen én és sokan mások ezt várnánk technikai fronton plusz a szokásos történet, gameplay és zenei minőséget. És most kiveszem a biliből a kezem és megelégszem a sub 30 fps-el és skálázott 240-320p felbontással csak nem tudom meddig fogja elvinni a hátán ezeket a hiányosságokat a simpségem a játékaik iránt, mert sajnos a Bayonetta 3 már áldozatul esett és nem vettem meg, mert elég sok helyen hányás ahogy kinéz és nem tartja a 60 fps-t sem.

Új hozzászólás Aktív témák