Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Wesder #31548 üzenetére

    Nekem mondhatni 30 éve volt PC-m a Nintendók mellett és azért soha se gondoltam, hogy másodgép, az első volt mindig <3
    Engem pl. most se zavar, hogy nem jött ki rá sok nagy cím, a Nintendót nem ezért vettem, mint sokan mások, hanem az ottani jó kis címekért.
    Wii U-val nagyon sok gond volt: a név, ami miatt mai napig nem tudják hogy volt egy másik konzol, és nem csak egy kiegészítő volt a Wii-nek, a Wii U gamepad önmaga (gyenge akksi, folyamatosan merült, mert nem lehetett kikapcsolni, mikor nem is kellett, akkor is végig ment a képernyő, és még a saját játékukban se használták ki, nem hogy más third party címek), drága és nehéz volt rá portolni (nem jöttek third party címek) és még biztosan van sok más is, de hirtelen ezek azok, amiért mai napig fogom a fejem, mivel pár dolog miatt, mint a Wii Fit U be szoktam hetente kapcsolni :) és akkor is az a para, hogy lemerült a gamepad, mert ha fullon van akkor is lemerül pár nap alatt, viszont az indítani csak azzal tudod, utána persze már használhatsz bármi mást, de csak azért mindig pár percet kell szenvedni. Egy élmény, viszont full Wii kompatibilis, ami azért nem rossz, hogy minden eszköz és játék jó vele.

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák