Új hozzászólás Aktív témák

  • Quinine911

    aktív tag

    válasz nxswitch #22326 üzenetére

    Köszi! Igazából még nincs Switch-em, most olvasgatok utána a dolgoknak, gondoltam tájékozódok mielőtt beleugrok. Azon is töröm a fejem hogy majd új switchet (HAC-001(-01)) vegyek, vagy majd Lite-ot. A fiam miatt (5 éves) a switch nagy előnye lenne hogy TV-n is tudna vele játszani, nem csak HH módban, mégiscsak nagyobb képernyőn élvezetesebb, aztán ha úgy van, átvisszük HH módba, kanapéra, nagyszülőkhöz, stb.
    Meg persze 2 joy-con, amivel tudnánk nyomulni stb, Mario Kart, stb.

    Pont ezért is akarnék switchet, mert sokkal több gyerekbarát játék van rá mint a mostani XO-ra, ilyen Mariokkal, stb tök jól ellenne.

    Gondolkodom azon is hogy ilyen 8bitdo a jobb megoldás az XO kontrollellel, vagy egy Nintendo Pro kontroller.

    Na meg...van valami nem gyári olyan dokkoló, ami frankón müxik, tölti a gépet meg be tudom tenni azt TV-ről nyomatni, mondjuk a másik szobába? Nem akarnám mindig a dokkolót a nappali és a háló között cipelni a két TV miatt :D
    Vagy erre csak az a megoldás, hogy veszek még egy eredeti dokkolót külön, nincs valami 3rd party?

    Bocsi a sok kérdésért, még csak kutakodok, ma egész DU ezt a forumot ovlastam, de a 23 ezer HSZ kicsit durva :D

    [ Szerkesztve ]

    I was born for a storm, and a calm does not suit me.

Új hozzászólás Aktív témák