Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz fogtunder #10826 üzenetére

    Igen, pont erre gondoltam, hogy egy ilyen jellegű játékot semmi értelme újra megvenni, őszintén szólva én 1 dollárért se venném meg, mert minek? Láttam, végigjátszottam, tetszett, de ebben egyszer végigjátszás van és semmi több. Tehát pontosan tudják, hogy ezzel újraeladni a játékot nem fogják senkinek. Akkor hát maradtak az új beugrók, nekik pedig én megértem, ha ugyan azon az áron adják, mint annakidején. Akkor úgy ítélték meg, hogy ár-értékben így eladható a játékuk, ez most se lesz másképp. Aki pedig árérzékenyebb az majd tényleg megveszi akcióban, szerencsére Switchen azért elég sok indie akció szokott lenni.

    Stardew Valley, Darkest Dungeon példáddal is tökéletesen egyetértek, ezek újravevős játékok és erre szerintem az lehetne a jó, ha lenne ilyenkor valami olyasmi, hogy ha más platformon már megvan, akkor kapsz rá némi kedvezményt, de ez nyilván nem egyszerű történet, szokszor pedig szinte lehetetlen, mert nem is ugyan az a kiadó a különböző platformokon. Szerintem itt is az a politika emiatt, hogy első körben az új közönségre lőnek teljes árral, aztán idővel szépen akciózgatják, hogy a második körös emberek is megvegyék újra.

Új hozzászólás Aktív témák