Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    Topikgazda

    válasz ldave #1947 üzenetére

    Az Animal Crossingot én is fontolgattam, de nekem sincs igazán tapasztalatom vele. Ebbe is bele lehet ölni több száz órát is akár, de tényleg magam sem tudom, mennyire jönne be. Lehet egyébként, hogy úgy járnék vele, mint a Monster Hunterrel - ha megértem a lényegét, akármeddig el tudnék vele szöszölni. Zelda valószínűleg nekem is meg lesz, mert a Link to the past kimaradt anno (nem voltunk milliomosok), a látványvilága pedig mindig is tetszett. Szintén befigyel majd az egyik csimpokomon rész, majd kiderítem melyik lesz a számomra kézre állóbb (X vs Y), eddig is ki akartam próbálni egyet, de sajnáltam volna DS játékra pénzt kiadni. A harmadik biztos befutó a Bravely Default, ami itt valamiért nem szerepel. Ha neadj' Isten kijön még idén a Monster Hunter 4, akkor az lesz a negyedik, de elég sok idő eltelt, mire a hármat kidobták a nyugati piacokra, úgyhogy ebben most akkora bizodalmam nincs. Valamilyen Joker játék még persze lapulhat Iwatáék ingujjában, de ha már ezek így összejönnek, már akkor is tíz darab AAA játékom lesz egy év alatt, konzolon ennyim még sohasem volt.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák