Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz *Mukeey* #16369 üzenetére

    naigen, de én se így képzeltem.
    0-7es indulást tippeltem, a Texans elleni W meglepett.
    A 49ers elleni vereségben a szezon teljes időtartama alatt biztos voltam, bár Jimmy G. sérülése után ez az "illene behúzni" kategóriába ment át, de nagyon meglepett, hogy győztek.
    A hátralévő meccseikből eredetileg a Bears-t ellen adtam esélyt ("ha mégse muzsikál az új offense") de az még a Mack-trade előtt volt, az IND ellen ("ha Luck megsérül") és a Titans ellen ("hazai pálya"). Most ebből lett az egy szem Bucs jövő héten, hazai pályán, úgy lenne 3. Az összes többi ellenfél PO csapat.

    Inkább az a kérdés, hogy a SF kiket fog megverni, kb nekik is a bucs maradt verhető (így lenne 3, de úgy még a NYG előtt húznak), illetve hogy az OAK kiket fog verni, nekik az ARI az egyetlen gyenge ellenfelük (az is csak a 2. W lenne). Az ARI meg talán a Lions és a Raiders ellen győzhet, ami már 4, de ha a a Raiderstől kikapnak, akkor ők is csak 2--- nem látom már a NYG 1/1-et, bár még összejöhet.

    Majd jövőre ;]
    Ahogy Te is írtad, OBJ kevés lesz QB nélkül, Barkley bámulatos, de vissza fog esni, lásd Elliot.
    Más meg nincs, csak egy agyonfizetett, alulteljesítő roster, akik miatt nincs elég kezdő szintű játékos a legtöbb poszton: OL,DL,LB,CB,S,TE

    Amúgy elvitték a KC-LAR meccset Mexico-ból, "rossz pálya" címszóval.

    Hue Jackson meg máris vezetőedző-helyettes a Bengalsban, LOL

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák