Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz KoVee84 #10038 üzenetére

    Jó, csak érted... Ha már minden fronton azért van ütve a Pats, merthogy "csal", legalább ezt hagyjuk már... Egy idő után unalmas mindig azt olvasni, hogy égen-földön ütnek egy csapatot valamiért, csak azért mert nem a kedvencük nyer/van képernyőn. Van egy szint amíg vicces, aztán gáz. Most össze számoltam az adásba került mérkőzéseket Galuska tweetjei alapján, a számok így alakulnak. És valóban, nagyon alul reprezentált a Cards, ahhoz képest ahogy játszanak.

    Arizona Cardinals 2
    Atlanta Falcons 4
    Baltimore Ravens 4
    Buffalo Bills 4
    Carolina Panthers 4
    Chicago Bears 4
    Cincinnati Bengals 4
    Cleveland Browns 2
    Dallas Cowboys 4
    Denver Broncos 5
    Detroit Lions 3
    Green Bay Packers 7
    Houston Texans 2
    Indianapolis Colts 6
    Jacksonville Jaguars 1
    Kansas City Chiefs 3
    Miami Dolphins 1
    Minnesota Vikings 3
    New England Patriots 7
    New Orleans Saints 1
    New York Giants 4
    New York Jets 2
    Oakland Raiders 1
    Philadelphia Eagles 5
    Pittsburgh Steelers 5
    San Diego Chargers 3
    San Francisco 49ers 3
    Seattle Seahawks 5
    St. Louis Rams 0
    Tampa Bay Bucc. 1
    Tennessee Titans 1
    Washington Redskins 1

    Viszont a Week 12-ig úgy lesz a legtöbb a Pats közvetítések száma (holtversenyben a Packers-sel), hogy az utolsó három fordulóból kettőben még valóban jó meccseket is adtak (NYG, illetve a hálaadás hétvégéjén lesz a Broncos elleni). Szerintem az ezt következő fordulókban nem kerül NE meccs terítékre).

    Ami kilóg, az valóban a mostani Bills elleni meccs, de miután az az MNF, nekik meg erre van szerződésük, ezért sokmindent nem lehet tenni.

    Ilyen alapon szidhatnád a Coltsot, a Packerst, vagy épp a Steelerst, akik tényleg elég sokat vannak képernyőn.

    Viszont ha azt nézzük, hogy a legnagyobb szurkolótáborai ezeknek a csapatoknak vannak az országban, lehet hogy értem az okát, hogy miért ők kerülnek ennyiszer képernyőre. A Sport Tv mégis egy kereskedelmi csatorna...

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák