Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz zozika84 #8982 üzenetére

    A gond az, hogy a Microsoft nem gazdálkodik jól az értékeivel, lehet, hogy pont azért, mert a piaci helyzetét tekintve nem is szorul rá erre. Én jobban örülnék, ha megmaradt volna az ABK önállónak és Kotic-ot vezetik ki pórázon onnan. A cégek értékét az határozza meg leginkább - legalábbis a videójáték iparban - amit létre tudnak hozni önálló erőforrásokból. Van Xbox-om, sose volt PS-em, szeretem a Game Pass-t , sőt, bevezetése óta folyamatosan 3 évre előfizető vagyok, de végignéztük ahogy eltűnnek stúdiók az MS gyomrában, ahogy a piacot meghatározó IP-k lettek középszerűek - vagy jól teljesítő belsős stúdiók választották inkább a függetlenséget, hogy végül a konkurenciánál kössenek ki. Jól megmutatja, hogy szerintem a Forza-t kivéve, az elmúlt 6 éve legjobb MS dobása amit ki is próbáltam az a Sea of Thieves volt. Tökéletes példája annak, hogy ha hagynak egy csapatot kreatívan dolgozni a végén olyat tudnak létrehozni, ami egyedi. A COD már önmagában is számomra egy olyan tucattermék lett, ami emiatt engem egyáltalán nem vonz csak egy kampány erejéig, de az MS kezében nem tudom jelenleg elképzelni, hogy ez változna és ne csak az lenne a tervük vele, hogy kiszedjék a profitot és ennyi. A BF is áldozatul esett a saját sikerének, amikor a profit felülírja a józan észt. Ez pedig minden csak nem fejlesztés.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák