Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz .LnB #14884 üzenetére

    Persze, a Palworld az már cseng is le, a HD2 még talán nem, de lassan az is erre a sorsra jut. Viszont ha minden hónapban lenne jó/nagy AAA megjelenés, akkor esélyük sem lenne, most meg volt (bár jött FF7, és végül buktak, de AAA volt a Suicide Squad és a Skull and Bones is mostanában) és azt gondolom hogy az elkövetkező 1-2 évben lesz is. Ami szerintem nem is baj, szívesebben fizetek egy élvezetes játékmenetért $20/40-t, ha nincs is benne annyi tartalom, mint egy felfújt 60-70 órás de egyébként üres valamiért $70-80-at.

    A HD2-be egyébként még így is több órát tettem, és jobban élveztem, mint az egyébként platinázott SM2-be.

    Dive ever, work never.

  • _drk

    őstag

    válasz .LnB #14884 üzenetére

    Lejjebb kell venni kb mindenből.
    Nézzük meg a Sonyt most például ha már ott voltak nagy elbocsátások legutóbb.
    Látható az a 2-300 millió a Spiderman2-ben? Igen, kicsit szebb, jobban működik, lehet változatosabb is meg tök jók az átvezető videók, de ez rengeteg pénz, Én nem látok benne ennyit.
    Köv játék csak sok év múlva jön, majd előtte megint felduzzaszják a stúdiót. Kb idény munka lesz mint az alma szedés.
    Akkor ott a Horizon ami ugyan ez. Sok év múlva jön csak folytatás.
    De ott mondjuk már biztos visszább kell venni, mert amúgy minek is ekkora map. Sok hülye átvezető videó. A rengeteg rossz szineszkedéssel előadott jelenet mellék küldetésekben. Adja a quest-et, majd a rewardot és csókolom, menjünk tovább.

    De tényleg eljutott oda a játékipar, hogy nincs tovább. Egy GTA6-nál is ezért beszélnek 100euróról mert rengeteg munka és pénz van benne, de ott még valószínűleg meg is térül.

    F-ECTS:
    Azt a 2 játékot inkább ne emlegessük, maximum hogy lehet valamit nagyon elbaszni meg pénzt mosni. Biztos vagyok benne hogy ennyi pénzből te is meg én is jobbat csináltunk volna. Annyi kreténséget ami ott lezajlott szerintem agyvérzést lehetne kapni.

Új hozzászólás Aktív témák