Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz opr #15925 üzenetére

    "Csak nem CoD-ra kene kolteni a 80 milliardot, es varni a sult galambot, hanem aktivan, okosan, hosszu tavon tervezve tenni is kene erte." - ez pont hogy egy hosszú távú terv része. Az exkluzív játékosdi az iparban zsákutca, a kezdetek óta a multiplatform kommersz címek hozzák a legtöbb pénzt.

    Az MS szerintem nem csinál szart, én nagyon jól elvagyok live service cuccaikkal. Mást csinál, multiplayer orientált ami nekem pont a zsánerem.

    Ha a sonyhoz hasonlítod azt amit az MS csinál, persze lehet mondani hogy lábonlőtték magukat, de már elég rég irányt válottak és nem konzolként hanem platformként tekintenek magukra.
    Ebből a szemszögből teljesen más mint a japán cég. És amíg termeli a pénzt, addig a stratégia őket igazolja. A bevásárlással megelőzte a gaming a Windowst. Szóval nem kell őket sajnálni :D Egyáltalán nem vergődnek.

    Túlzottan is romantikusan nézed szerintem, ez egy üzlet, és hosszútávon az "excel és az SAP" fog nyerni.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák