Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz dabadab #106 üzenetére

    Nézőpont kérdése, hogy ki csinál magából bohócot. Én nem akartalak ilyen jelzőkkel illetni, próbáltam finoman fogalmazni a témát illetően. Sajnos ezek a politikai beszélgetések mindig oda futnak ki, hogy aki nem pont ugyan azt gondolja mint a balliberális oldal az egy bohóc, birka, idióta, stb stb. Mintha azon az oldalon nem lenne számos mocskos, büdös ügy, ami valahogy nem akad fent nálatok a rostán. Ami a facebook-ot illeti, te sem tudod semmivel sem alátámasztani a te álláspontod, miszerint a facebook nem diszkriminál, csak annyit mondasz, hogy nem diszkriminál. Miközben számos jobboldali embert igen. Siránkozni pedig ti siránkoztok amióta Elon Musk megvette a twittert. Mert most nem az a szólásszabadság amit megengedtek, jóváhagytok, hanem bárki hozzászólhat. És ez nem igazán tetszik a nagyon elfogadó, nagyon demokrata, mainstream nyugati balliberális oldalnak. Ezért megy a hiszti. Ami a médiát illeti, Magyarországon a legolvasottabb, legnézettebb médiumok mind kormánykritikusak. Itt is az zavar titeket, hogy most már nagyjából kiegyenlített a helyzet a médiumok számát illetően ami kormánypárti és kormánykritikus. 2010 előtt pont nem ez volt a helyzet, na akkor valóban kuss volt az ellenzéknek! De azt állítani, hogy itt az ellenzéki hangok el vannak nyomva, szánalmas. Bárki elmondhat bármit. Ami a köztévét illeti, ott sem igazán egyértelmű, mert állításuk szerint több mint 1300 alkalommal hívták az ellenzékieket, csak b@sznak elmenni, hogy lehessen azt mondani, nem hívják szegényeket. Több évet éltem nyugaton, azokról a témákról, amikről itt bátran lehet beszélgetni, ott kuss van, féltik a munkahelyüket, vagy, hogy nem felelnek meg a fősodratú "liberális" elvárásnak. Ezek tények, ott voltam láttam, tapasztaltam! A médiájuk is egy vicc, az megy le amit jóváhagynak, ellenzékieknek kuss. Svédországról meg jobb nem is beszélni, inkább bele sem megyek. És mondom ezt az egészet úgy, hogy bőven van kritikám a kormánnyal szemben is, nem érzem magam egy fanatikus kormánypárti embernek, még ha egyből arra a polcra is helyeztek, amint kritika éri a balliberális politikai oldalatokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák