Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    válasz aprokaroka87 #93 üzenetére

    "Mobilnetet nem csak barlangban lehet használni, hanem igazából bárhol ahol az aktuális Szolgáltató azt biztosítja."

    Igen. Ez a lényeg. Ezért lehet mobilneten szinkronizálni. Olyan elbaszott mobilnetről írtál amin megőszülök. Ilyen meg barlangban van.

    "Egyébként meg sosem azt szerint gondolkodj ahogy te."

    Én mondjuk jellemzően úgy gondolkodok mint én. Te viszont még mindig nem írtál olyan életszerű példát amikor apple ökoszisztémában élve tökönszúrnám magam kábel nélkül.
    Életszerűt olyat se találok ami cross-platform probléma lenne.

    El kéne fogadni, hogy ma már a kábel egy nyűg. Az emberek vezeték nélkül töltenek, és nem másolgatnak fájlokat. Ha páromnak valami kell akkor _megosztom_ vele. Nem bohóckodok másolással. Ha családnak akarok valamit küldeni akkor megosztom a képeket cloud-ban. Nem megyek végig a rokonságon egy laptop-ot mutogatva, hogy milyen fasza volt a nyaralás, vagy milyen cuki a gyerek. A NAS-ra backup is magától megy. Nem ülök oda és nyomogatom az f5-t.

    "Pont tegnap este küldtem át 5 képet Bluetooth-on keresztül két droidos telefon között, és még élek"

    Apple-nél meg van airdrop ... bár azt se használtam soha. De ha a megosztásra kattintasz akkor eljött volna az apokalipszis? Dolgokat általában nem csak egy módon lehet megtenni. És attól, hogy egy módon nem lehet megtenni, még ott van háromszázezer másik lehetőség.

Új hozzászólás Aktív témák