Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • billywood

    tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy játék közben random leáll a gép, majd pár mp múlva elindul. Semmi előjele nincs a dolognak, csak megtörténik :) Ami ilyenkor furcsa, hogy pl. a numlock nincs bekapcsolva, de ha simán leállítom a gépet, vagy újraindítom, akkor úgy van, ahogy hagytam (bekapcsolva). Próbáltam stressz teszteket, néztem a hőfokokat, minden normálisnak tűnik, simán bírja. Kivéve az OCCT "power" tesztet, ott az indítás után nagyjából azonnal előjön ugyanez a hibajelenség. Illetve eleinte úgy sikerült játéknál kiküszöbölni a hibát, hogy kinyitottam az ablakot ( :D ), így gépházban az érzékelő 28-30 helyett 21-24 fok körül volt csak. Eleinte melegedésre gondoltam, de a teszteken minden normálisnak tűnik, illetve az OCCT-s teszten ugye azonnal jelentkezik a dolog, így azt elvetettem. Ha a táppal van gond, azt csak egy csere darabbal tudom biztosra majd?

    A konfig: Gigabyte H97-D3H, Intel i7 4790, Corsair DDR3 16GB, nvidia gtx 1060 6GB, egy m2-es samsung SSD, 2 db HDD, FSP Raider 550W, Zalman Z9U3 ház
    /2014-es alkatrészek, a GPU és az SSD került bele késsőbb/

    Köszi előre is! :)

    S III

Új hozzászólás Aktív témák