Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz skyli #36650 üzenetére

    Remek. Sajnos a jumperes történet nem mindig működik, bizonyos lapoknál vannak ilyen reset gomb trükkök, de főleg BIOS frissítésre USB-n keresztül, akár proci nélkül.

    De lapja válogatja. Egyenként mehetnek vissza a cuccok, remélem, csak az OC kavart be.... Erről a bekapcsológomb-reset kombinációról még nem hallottam, de én még sok mindenről nem hallottam, így nem kizárt, hogy működik...nem tudom.

  • PixAlan

    aktív tag

    újabban a gépem elég gyakran nehezen vehető rá a bootra

    konfig: asus rog maximus vii ranger | i7 4790k | gtx 970 | corsair vengeance lp | samsung MZ-7TE250BW | win 10

    Általában ez a folyamat: bios splash screenen megakad > kikapcs bekapcs power gombbal(resetre nem reagál) > splash screen beakad > resetre reagál > túlmegy a splash screenen > troubleshooting > újraindítás(ha nem indítom újra nem bootol megint csak) > elindul, konfignak megfelelő sebességgel

    néha csak beakad a splash screenen és resetre reagál, ilyenkor reset után egyből bootol hiba nélkül

    valami tipp? teljesen tanácstalan vagyok...

  • válasz MrDerekas #36567 üzenetére

    Malwarebytes lefutott, talált pár cuccot, azt megtisztította, de akadás még maradt.

    Teljesítmény fület figyelgettem, komolyabb beakadásoknál (pár mp.-es beakadások) ilyet produkált az SSD:
    [kép]
    [kép2]
    [kép3]

    Kisebb, pillanatnyi beakadásoknél ilyesmi volt, olyankor 20-30%-ra ugrik fel max:
    [kép]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • zakarmihaly

    tag

    nem akarom elkiabálni, de úgy látszik megoldódott az hogy lefagyott a gépem folyamatosan, néha még a monitor is kikapcsolt. adta magát, hogy táp vagy vga probléma, esetleg alaplap/cpu. nos, alkatrész ki/be szerelés, táp és billentyűzet csere(ezek mondjuk tervbe voltak), driver telepítések, bios frissítés sem oldotta meg a gondot, míg gondoltam egyet és feltettem az egér driverét (a4tech bloody)ami amúgy működött eddig is) és láss csodát, kb 3 órája semmi (eddig 5-30 percenként lefagyott) azt mondjuk nem egészen értem, hogy egy egér hogy okozhatott olyan fagyást, ami során a monitor is kikapcsolt, de megoldódott. szóval tényleg ha valakinek hasonló gondja van, triviális dolgokkal kezdjen, mielőtt elkezdi cserélgetni pánikszerűen az alkatrészeit. gondolom ez valami windows 10-es anomália lehet amúgy, hogy ilyesmi történik

    [ Szerkesztve ]

  • MrDerekas

    addikt

    válasz SyMbioTe #36653 üzenetére

    Már csak azt kellene kideríteni, hogy melyik folyamat miatt ugrik meg a lemezkihasználtság. (Az Erőforrásfigyelőnél a merevlemez ablakot lenyitva lehetne figyelni. Mondjuk Olvasás oszlopra rakod sorba a folyamatokat és nézed, hogy akadásnál melyik ugrott ki.) Úgy szuzamme passzolom, mert lövésem sincs a miértre. De fejelek rajta ;)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • jannid

    senior tag

    Sziasztok. Win 10 asztali pc. Itt hagytam valamiért újraindult mire visszajöttem. Akadozott és le is fagyott kb. Kinyomtam az áramot és újraindítás. Azután helyre akarta állítani a C-t. 49%-nál megállt és megint kinyomtam hátha gyorsabb lesz. Most viszont azt írja válasszak billentyűzetkiosztást, leokezom a magyart és nem történik semmi. Mit tegyek?

  • mtibee2

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Körül-belül egy hete 10-15 percenként lefagy, vagy újraindul a gépem, úgy, mintha elment volna az áram, jellemzően minden előjel nélkül. Hogy könnyebben áttekinthető legyen a hozzászólásom, pontokba szedtem a lényeget:

    - a hiba alacsony terhelésen jelentkezik (főleg böngészés közben);
    - a folyamatosan futó alkalmazások:
    - Opera;
    - Notepad++;
    - Opera Mail;
    - Viber;
    - Apps Tracker (az alkalmazások futásidejét naplózó alkalmazás);
    - uTorrent;
    - DAEMON Tools Lite;
    - Logitech Gaming Framework (a fejhallgatóm beállítását lehet vele elvégezni);
    - Radeon Settings (a videokártyám beállítását lehet vele elvégezni);
    - Realtek HD Audio Manager (az alaplapi hangkeltőm beállítását lehet vele elvégezni);
    - Windows Defender.
    - bár nem sokat játszottam azóta, de játék közben még nem fagyott ki egyszer sem;
    - a jelenség friss Windows-telepítés után is fennáll (Windows 10 v1709, és b17063);
    - a meghajtóprogramok - a hangkeltőét leszámítva, mert az nem jó - a legfrissebbek;
    - a Windows memóriadiagnosztika hiba nélkül lefutott;
    - a hardverek közül alacsony terhelésnél egy merevlemez a legmelegebb, 35 fokos;
    - az AIDA stabilitásteszt félórás futása alatt a GPU dióda melegedett fel a legjobban: 66 fok - és nem volt fagyás!;
    - az energiagazdálkodási séma: kiegyensúlyozott (módosított beállításokkal).

    Van tippetek, hogy mi okozhatja a hibát?

  • Truman

    senior tag

    Sziasztok igazából nem is tudom hová illene ez a kérdés. Szóval bocs ha rossz helyre írtam.

    Van egy Intel LGA1151 -es konfig, ismerősömnek raktam össze. Semmi extra (MSI H110M ECO alaplap, Celeron G3900, 4 GB Kingston DDR4, Chieftec Force 350W). Windows 10 64 bit van rajta. Samsung Smart TV -re kötve használja hiba nélkül kb fél éve.
    Azt csinálja mostanában, hogy elmegy a kép meg visszajön, elmegy, visszajön. Ezt ismétli elég sűrűn, szinte 20 másodpercenként random. Hiába raktam bele PCI-E videokártyát is (ami garantáltan hibátlan, mert nálam tökéletesen működik) azzal is csinálja. Másik HDMI kábellel is. A fiának van egy tök ugyan ilyen TV -je, azzal is. Már a Windows is volt újratelepítve emiatt garantáltan szűz eredeti telepítővel, semmi változás. Teljesen tanácstalan vagyok. :((

    Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

  • mtibee2

    tag

    válasz Truman #36658 üzenetére

    Nekem is csinált ilyet a gépem az előző AMD drájverrel, variálj azzal valamit! Még esetleg megpróbálhatod azt, hogy a megjelenítő beállításainál kikapcsolod a 3D-t.

  • Truman

    senior tag

    válasz mtibee2 #36659 üzenetére

    Na most az az érdekes, hogy integrált VGA (Intel) és az Nvida GT630, amit beszereltem, ahhoz is rossz lenne a driver? Gyanús ez nekem. :F

    [ Szerkesztve ]

    Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

  • Tamás88

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Truman #36658 üzenetére

    Ez nekem valahogy tápellátási gondnak tűnik. Próbáld meg egy kölcsön táppal, hátha ott megszűnik. Mert őszinte leszek, de hiába lett nagyon "eco"-ra építve, de a 350W a mai világban már kevés lehet. Min. 500W-tal célszerű megnézni.

  • Truman

    senior tag

    válasz Tamás88 #36661 üzenetére

    Rendben, megpróbálom. Új infó, amit elfelejtettem mondani, hogy UEFI BIOS alatt is csinálja. Szóval biztos nem szoftveres hiba.

    Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

  • patrico

    újonc

    Sziasztok!
    A kérdésem röviden: miért nem jön gigás net kábelen, csak 100-as? (alaplap, kábel, driver ellenőrizve)
    Hosszabban:
    Most váltottunk szolgáltatót és most már 1000-es netünk van - elméletben. Az alaplapom MSI B150M Mortar, a kábel Cat 5e, az alaplap drivere frissítve van. A router csak 300at bír, de nem akarok addig befektetni egy 1000-esbe, amíg a 300-at sem hozza. Speedtest link. Bármilyen ötletre vevő vagyok.

  • Spet

    addikt

    válasz patrico #36663 üzenetére

    Mi a garantált sebesség ami a szerződésben meg van határozva?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • MrDerekas

    addikt

    válasz patrico #36663 üzenetére

    A legkézenfekvőbb, hogy nem áll készen a hálózat kiépítése a gigás sávszélre. A szolgáltatódnál jelentsd le, mint hiba. Volt hogy nekem is a magasabb csomag lett megkötve, pedig nem volt képes rá az elavult hálózat, viszont olcsóbban jött ki a papíron többel ;)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • Tamás88

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz patrico #36663 üzenetére

    Router 300 Mbit = Wifi

    Szerintem a routerrel lesz a gond, mivel az nem gigabites, hanem csak ethernetes, ami csak 100Mbitet tud maximum. Milyen routered is van?

  • feltamadas

    tag

    Sziasztok!
    alábbi gondom van ,ha bekapcsolom a gépet betölt a Windows indításig tehát megjelenik a Windows logó utána vízszintesen csíkozódik szép színesen és kikapcsol, mivel nagy család vagyunk több számítógép van a házban hasonló konfigurációval így tudtam cserélgetni az alkatrészeket, kivéve a processzort a szóban forgó alkatrész egy i3 2120 okozhat ilyen hibát? esetleg berakhatom próbaként i5 2500k processzort addig míg kiderül hogy vajon ő ludas.

  • Spet

    addikt

    válasz feltamadas #36667 üzenetére

    Milyen operációs rendszert használsz? Volt nemrégiben a rendszer frissítve? A processzorba épített igp-t használod, vagy van VGA a gépben?

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • MrDerekas

    addikt

    válasz feltamadas #36667 üzenetére

    Videokártya hiba.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • feltamadas

    tag

    válasz Spet #36668 üzenetére

    win 7 van
    vga SAPPHIRE HD7770 1GB GDDR5 eszt már cseréltem Sapphire Radeon HD 7770 GHz Edition Vapor-X 1 GB hiba ugyanaz

    [ Szerkesztve ]

  • feltamadas

    tag

    a múlthéten bekapcsoltam megint és két napig ment most megint ugyanazt csinálja

  • Spet

    addikt

    válasz feltamadas #36671 üzenetére

    Ha mindkét kártyával ugyanaz a probléma, akkor lehet alaplapi hiba és/vagy driver hiba.

    Ellenőrizd, hogy a foglalatban nem-e került kosz, illetve távolítsd el a VGA drivert pl Revo uninstaller-el.

    Majd telepítsd a drivernek egy régebbi verzióját és tesztelt azzal, hogy mit csinál.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • feltamadas

    tag

    drivert nem tudom törölni nem engedi semmivel, csökkentett módban hibátlanul működik minden semmi hiba
    valószínűleg újra kel rakni az operációs rendszert

  • feltamadas

    tag

    már az alaplapot próbáltam cserélni az se segített, és most sikerült letörölni a drivert és felrakni a legújabbat hiba ugyanaz szép zöldes csíkok

  • MrDerekas

    addikt

    válasz feltamadas #36675 üzenetére

    A monitor és a kábel ami kiviszi a képet biztos jó? Ha igen, akkor marad a vga hiba.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • J3LLyF!sH

    tag

    Sziasztok!

    Egy elég fura problémával fordulok hozzátok! A helyzet az, hogy adott egy Zalman Z9 Neo ház, és a rajta lévő előlapi jack dugók elég viccesen élnek saját életet. A probléma az, hogy ha bedugom a jacket (a keverőbe) az előlapi csatlakozóba úgy csinál mintha ki lenne kopva. Vagy van jel vagy nincs. Van egy-két poizíció amiben van hang, a többiben nincs. Idáig oké, gondoltam kikopott a csati. Igen ám, de ha a hátlapi hangszóró csatiban van BÁRMILYEN jack csatlakozó (értsd bármilyen, most egy fülhallgató leszakadt jackje fityeg benne), akkor az előlapi jacken folyamatosan zavartalanul jön a hang, úgy ahogy kéne. Ellenben a gép úgyanúgy dobálja el a jacket, mint előtte, mintha ki lenne kopva. Na de ha van hang, akkor csak nincs kikopva nem? Vagy mi a helyzet egyáltalán? :F

    Előre is köszi :))

    Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz J3LLyF!sH #36677 üzenetére

    Szia,

    Azt hogy ki van e kopva, elég könnyű megállapítani, konkrétan vagy nem tudod beledugni, vagy lóg mint az a bizonyos. Ha az alaplap felől csatlakozás probléma nincsen, bár nekem sanszos, hogy ott valami nem oké, akkor a BIOS-ban kellene nézelődni, front audionál két opció van HD Audio, és AC 97 ha jól emlékszem. Érdemes volna ellenőrizni, váltani. Milyen lapod van?

    Zalman házaknál gyakori hiba, hogy szétcsúszik a front oldal csatlakozása, bár ezt nem tudom hogy nálad milyen Neo-t még nem bütyköltem.

    mtibee2:

    Milyen gép ez pontosan?

    [ Szerkesztve ]

  • mtibee2

    tag

    válasz Petya XT #36678 üzenetére

    Szia!

    Közben megoldódott a dolog, rosszak voltak a Windows telepítőim, leszedtem a Microsoft oldaláról egy másik ISÓ-t, ennek telepítése után megszűnt a fagyás, újraindulás. Köszönöm az érdeklődést!

    Üdv.:
    M. Tibor

  • tybke98

    csendes tag

    Sziasztok.

    -Régóta fent áll a probléma, de eddig senki sem tudok segíteni, azért fordulok hozzátok. A gép olyat csinál, hogyha újraindítom akkor eljut a bootolásig (Win7) majd mikor a windows tölt akkor kikapcsol a gép, mintha megszűnne hirtelen az áram. Ilyenkor egyáltalán nem tudom beindítani a gépet maximum egy 10-15 perc múlva. De volt olyan, hogy kivettem a Ramot, majd visszatettem és indult. Az érdekes az egészben, hogy állás után való indításkor, mindig beindul és megy is akár 10 órát is egyhuzamban.
    -Újra akartam telepíteni a gépet, de nem sikerült. (Tesztelt telepítő, ami más géppel tökéletesen működik) Bootolás megtörténik, majd mikor a windows fájlok másolása látható, annál a résznél mikor az elején mikor a közepén vagy a végén leáll a gép, mintha elmenne az áram. (összefüggés az újraindításos dologgal)
    -Megpróbáltam lefuttatni egy memória diagnosztikát, de kb 2%-nál ugyanígy kikapcsolt.

    Nem tudom mit kéne csinálni. Memória probléma lenne, vagy táp? Esetleg alaplap? A gép egy elég régi konfiguráció kb 12 éves lehet. DDR2-es 2Gb rammal. Videókártya nincs benne(elromlott), csak integrált. Alaplap: Asus P5VD2-MX
    Ha valakinek van valami ötlete/tapasztalata szívesen venném. Előre is köszönöm. :R

  • MrDerekas

    addikt

    válasz tybke98 #36680 üzenetére

    Legelőször egy csere táp kölcsönzése a javaslatom. (Egy napra keríts egyet és nyüstöld, indítgasd a gépet.) Ha ez megvolt és megmarad a hibajelenség, akkor folytatjuk ;)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • tybke98

    csendes tag

    válasz MrDerekas #36681 üzenetére

    Rendben! Van itthon egy még régebbi gép :DDD Abban van egy 250 W-os FSP táp. A mostani meg 350 W-os ATX. Átrakhatom a 250-est, nem lesz baj belőle? Videókártya nincs, így gondolom nincs valami nagy teljesítmény. A proci Intel E6600. Hivatalos oldala 65W-ot ír neki. Köszönöm, hogy segítesz egyébként. Akkor a kérdésem, hogy beletehetem-e a 250-es tápot. :)

  • razoritosz

    csendes tag

    válasz Petya XT #36580 üzenetére

    Üdv!

    Most volt időm foglalkozni a géppel,megcsináltam a MemTest-et külön ,külön ,majd együtt nem talált semmi hibát a Ram-okban
    Kicseréltem a proci hűtőt is ,mert végre megjött a régi ,már nagyon zajos volt, ezért cseréltem.
    Nem is a kék halál, ami zavar az egészben hanem, hogy az összes böngésző ,amit idáig próbáltam összeomlik van mikor percenként ,valamikor elmegy 3 órát is összeomlás nélkül,,valami gebasz lenne a windows-al?Megmondom őszintén ,idáig nem eredetit használtam ,de soha, ilyen gondom nem volt és a másik géppel nincs ilyen gond pedig ugyan azokat az alap programokat telepítettem mindkettőre.

  • MrDerekas

    addikt

    válasz tybke98 #36682 üzenetére

    Igen teheted. Lehet minőségibb, mint ami jelenleg benne van. Egy vinyó/cpu hűtő esetén bőségesen elég az a táp. Bár azért a korára való tekintettel, csak óvatosan ;) Persze kicsit hazárd játék, főleg ha sokat állt a táp.

    (#36683) razoritosz Füled mögé teheted az eredetiséget is ha valami vírus rontja a levegőt a gépben. A kékhalál azért irány adhat a hibanapló jelentésében.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • razoritosz

    csendes tag

    válasz MrDerekas #36684 üzenetére

    Vírus ?? :Y friss telepítés volt formázva és, csak egy vinyó van a gépben,víruskergető nem talált és nem jelzett semmit(Comodo antivírus) .Holnap ránézek a hibanaplóra.

  • MrDerekas

    addikt

    válasz razoritosz #36685 üzenetére

    Két ilyen témájú topikot igyekszem követni és bár minden hsz-t elolvasok, van hogy elsikkad másnapra a tartalom részlete :R Elkerülte a figyelmem.
    Mindenesetre a moddolt telepítők is tudnak furcsaságot okozni. (Pláne az integrált, update-s cuccokkal teletűzdelt. Egy nem rendszerhez való integrált driver és csak csuklik a rendszer.) Ha tiszta telepítés volt, akkor kellene a hibanapló. Nem fogom vágni fejből, mi a probléma, de vannak itt olyanok, akiknek érdemi információt nyújt és tudnak segíteni.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • razoritosz

    csendes tag

    válasz MrDerekas #36686 üzenetére

    Kicsit hosszú lesz előre is elnézést érte ,ami volt a hibanaplóba kimásoltam és azt illesztettem be, ha konkrétumra vagytok kíváncsiak, akkor mondjátok a napot percet és azt külön megnyitom és felrakom.
    Hiba 2018.01.13. 5:56:36 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.13. 5:55:03 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.13. 5:54:57 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 17:33:02 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:31:32 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:31:23 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 17:26:27 CAPI2 513 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 17:25:03 Service Control Manager 7034 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:22:14 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.12. 17:22:13 ESENT 474 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:20:45 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:20:23 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:20:22 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:19:48 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:18:20 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:18:20 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:18:16 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:17:47 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:17:47 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.12. 17:16:50 ESENT 474 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:16:49 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:14:38 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 17:14:38 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.12. 15:06:18 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 15:04:47 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 15:04:40 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 15:04:33 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2018.01.12. 15:04:26 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.12. 15:04:34 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 15:04:31 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 13:26:49 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 13:26:47 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.12. 12:37:47 Service Control Manager 7032 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:35:46 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:35:33 Application Error 1000 (100)
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:24:02 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:23:51 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:23:39 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:22:54 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:22:53 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:22:45 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:22:44 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:22:43 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:20:19 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.12. 12:18:53 Application Error 1000 (100)
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:16:08 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 10 Nincs
    Hiba 2018.01.12. 12:16:06 WMI 24 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.12. 12:16:01 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 19:05:47 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 19:04:17 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 19:04:10 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 19:04:03 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2018.01.11. 19:03:56 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.11. 19:04:04 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 19:04:02 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 18:39:40 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.11. 18:39:37 .NET Runtime 1026 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 18:18:54 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 18:18:53 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 18:18:53 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 18:18:52 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 17:42:37 ESENT 474 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 17:42:04 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 17:41:49 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 17:41:49 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 17:40:59 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 17:40:59 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.11. 16:40:22 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 16:38:57 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 16:38:45 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 16:38:44 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Kritikus 2018.01.11. 16:38:31 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.11. 16:38:40 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.11. 12:39:08 ESENT 474 Adatbázislap-gyorsítótár
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 12:38:37 ESENT 399 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.11. 12:35:58 ESENT 474 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.11. 12:34:47 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 12:33:30 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 12:33:21 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.11. 12:33:14 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 12:17:51 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 12:17:50 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.10. 11:47:18 Service Control Manager 7034 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:47:16 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.10. 11:27:48 ESENT 474 Adatbázislap-gyorsítótár
    Hiba 2018.01.10. 11:25:47 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.10. 11:24:23 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.10. 11:24:13 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:24:05 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2018.01.10. 11:23:59 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.10. 11:24:04 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:16:39 Application Error 1000 (100)
    Figyelmeztetés 2018.01.10. 11:14:41 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:14:36 Service Control Manager 7032 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.10. 11:14:31 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:13:41 WMI 10 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7034 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:36 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.10. 11:12:32 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.10. 9:29:06 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.10. 9:29:03 Application Hang 1002 (101)
    Hiba 2018.01.10. 7:56:44 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.10. 6:33:55 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.10. 6:32:24 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.10. 6:32:16 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.09. 15:04:59 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.09. 15:04:58 .NET Runtime 1026 Nincs
    Hiba 2018.01.09. 12:42:34 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.09. 12:41:04 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.09. 12:40:55 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.08. 14:13:50 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.08. 14:12:19 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.08. 14:12:12 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.08. 14:12:05 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.08. 14:12:05 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2018.01.08. 14:11:58 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.08. 14:12:04 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.08. 12:24:57 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.08. 12:23:24 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.08. 12:23:17 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.07. 17:08:05 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.07. 17:06:33 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.07. 17:06:25 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.07. 17:06:18 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.07. 17:06:18 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2018.01.07. 17:06:11 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.07. 17:06:17 EventLog 6008 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.07. 16:58:15 Tcpip 4228 Nincs
    Hiba 2018.01.07. 7:27:03 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.07. 7:25:30 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.07. 7:25:24 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 12:32:02 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 12:32:01 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.06. 11:32:57 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.06. 11:31:23 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.06. 11:31:17 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 11:09:59 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 11:09:58 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 11:09:58 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 11:09:57 Disk 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 9:12:03 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.06. 9:10:36 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.06. 9:10:25 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 9:10:19 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Kritikus 2018.01.06. 9:10:11 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.06. 9:10:18 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.06. 8:18:36 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.06. 8:17:02 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.06. 8:16:56 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 20:59:03 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.05. 20:57:34 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.05. 20:57:26 Wininit 11 Nincs
    Kritikus 2018.01.05. 20:57:12 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.05. 20:57:19 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 20:57:18 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 13:32:28 .NET Runtime 1026 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 13:01:08 .NET Runtime 1026 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 12:35:38 .NET Runtime 1026 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 12:25:17 .NET Runtime 1026 Nincs
    Hiba 2018.01.05. 7:35:18 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.05. 7:33:44 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.05. 7:33:38 Wininit 11 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.04. 20:13:31 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2018.01.04. 7:56:14 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.04. 7:54:40 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.04. 7:54:34 Wininit 11 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 10:01:47 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 10:01:24 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:59:53 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:59:44 Wininit 11 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:44:21 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 9:43:55 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:42:27 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:42:17 Wininit 11 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:42:05 Kernel-PnP 219 (212)
    Hiba 2018.01.03. 9:41:34 DistributedCOM 10010 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:41:20 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 9:41:03 Kernel-PnP 219 (212)
    Hiba 2018.01.03. 8:04:59 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:04:59 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:04:59 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:04:59 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:04:04 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:04:04 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:04:04 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 8:03:38 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 8:02:05 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 8:01:59 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:34:46 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:34:46 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:34:46 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:34:20 WMI 10 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:33:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:33:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:33:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.03. 7:33:27 CAPI2 4101 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 7:32:50 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.03. 7:32:42 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:52:05 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:52:05 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:52:05 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:51:36 WMI 10 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:50:37 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:50:37 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:50:37 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:50:37 CAPI2 4101 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.02. 16:50:04 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.02. 16:49:58 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:49:51 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 16:49:51 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2018.01.02. 16:49:44 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.02. 16:49:50 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:56 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:56 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:56 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:56 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 11:45:27 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 10:32:02 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 10:32:02 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 10:32:02 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 10:31:32 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.02. 10:30:03 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.02. 10:29:54 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 10:29:47 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Kritikus 2018.01.02. 10:29:39 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.02. 10:29:46 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:34 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:51:33 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.02. 8:02:58 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:02:58 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:02:58 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:02:33 WMI 10 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:01:37 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:01:37 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:01:36 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.02. 8:01:36 CAPI2 4101 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.02. 8:01:00 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.02. 8:00:53 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 17:11:04 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 17:11:04 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 17:11:04 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 17:11:04 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 17:10:28 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2018.01.01. 15:20:18 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 15:20:18 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 15:20:18 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 15:20:18 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:43:33 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:43:33 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:43:33 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:43:33 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:42:20 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:42:20 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:42:20 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:41:53 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.01. 8:40:23 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.01. 8:40:14 Wininit 11 Nincs
    Kritikus 2018.01.01. 8:40:00 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2018.01.01. 8:40:07 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:40:06 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:13:31 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:13:31 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:13:31 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:13:03 WMI 10 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:12:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:12:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:12:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2018.01.01. 8:12:13 CAPI2 4101 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.01. 8:11:27 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2018.01.01. 8:11:22 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 22:28:06 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 22:28:06 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 22:28:06 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 22:27:36 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 22:26:05 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 22:25:58 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 22:25:51 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 22:25:50 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Hiba 2017.12.31. 22:25:49 EventLog 6008 Nincs
    Kritikus 2017.12.31. 22:25:44 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2017.12.31. 20:52:41 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:52:41 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:52:41 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:52:41 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:22:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:22:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:22:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:22:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:18:50 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:18:49 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:18:49 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:18:20 WMI 10 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:17:24 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:17:24 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:17:24 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:17:24 CAPI2 4101 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 20:16:49 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 20:16:39 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:12:21 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:12:21 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:12:21 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:12:21 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:10:51 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:10:51 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:10:51 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:10:51 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:10:51 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:38 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:38 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:38 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:38 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:13 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:12 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:12 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:12 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:12 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:11 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:10 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:10 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:09:09 CAPI2 4101 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:05:51 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:05:51 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:05:51 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:05:25 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 20:03:54 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 20:03:46 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:03:38 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2017.12.31. 20:03:33 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2017.12.31. 20:03:37 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:02:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 20:00:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:59:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:58:30 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:57:30 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:56:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:55:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:54:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:53:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:51:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:50:30 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:49:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:48:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:47:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:46:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:45:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:44:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:42:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:41:30 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:40:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:39:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:37:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 19:37:07 Search 10023 Adatgyűjtő
    Hiba 2017.12.31. 19:36:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:35:30 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:34:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:33:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:32:15 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:31:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 19:30:07 Search 10023 Adatgyűjtő
    Hiba 2017.12.31. 19:30:00 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:28:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:27:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:26:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:25:45 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:25:07 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:24:37 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:24:07 Service Control Manager 7011 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 19:23:37 Service Control Manager 7011 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 19:23:07 User Profile Service 1530 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 19:23:07 User Profile Service 1530 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 18:47:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 18:47:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 18:47:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 18:46:52 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 18:45:28 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 18:45:14 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 18:45:07 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2017.12.31. 18:45:00 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2017.12.31. 18:45:07 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 18:45:05 EventLog 6008 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 16:24:24 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 8:14:45 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 7:08:44 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 7:08:44 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 7:08:44 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.31. 7:08:18 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 7:06:46 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.31. 7:06:38 Wininit 11 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 13:36:24 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 13:13:09 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 13:12:59 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 13:12:59 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 13:12:59 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 13:12:59 Service Control Manager 7031 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 13:12:59 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2017.12.30. 12:54:04 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:54:04 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:54:04 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:53:33 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 12:52:04 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 12:51:55 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:51:49 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:51:49 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2017.12.30. 12:51:41 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2017.12.30. 12:51:48 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:32:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:32:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:32:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:31:54 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 12:30:22 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:30:17 Service Control Manager 7031 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 12:30:15 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 12:30:15 Application Error 1000 (100)
    Hiba 2017.12.30. 5:56:55 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 5:56:55 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 5:56:55 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 5:56:22 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 5:54:53 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.30. 5:54:45 Wininit 11 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 5:54:39 Eventlog 1101 Esemény feldolgozása
    Kritikus 2017.12.30. 5:54:31 Kernel-Power 41 (63)
    Hiba 2017.12.30. 5:54:38 Hibaellenőrzés 1001 Nincs
    Hiba 2017.12.30. 5:54:38 EventLog 6008 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:53:20 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:53:20 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:53:19 Schannel 36887 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:52:45 WMI 10 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.29. 11:51:18 DNS Client Events 1014 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.29. 11:51:08 Wininit 11 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.29. 11:37:44 DNS Client Events 1014 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:31:17 Security-SPP 1014 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:31:17 Security-SPP 8200 Nincs
    Figyelmeztetés 2017.12.29. 11:28:43 VSS 8229 Nincs
    Hiba 2017.12.29. 11:28:43 VSS 12344

  • sanyiii84

    csendes tag

    Sziasztok,
    Tegnap sikerült kiöntenem ~3dl kólát a gépemre. Szerencsére a tetejére borult rá, ahol van venti, így mindenhova jutott. :)
    Persze azonnal kikapcsoltam, szétszedtem alkotóelemeire, mindent lepucoltam, hagytam 1 napig száradni. Ma összeratam a gépet és persze nem indul.
    A konfig: Asus M5A97 evo R2.0, FX-6300, 2db 2x2GB Kingstone DDR3 Kit, Asus GTX970
    Az alaplapon van pár hibajelző piros LED (proci, ram, vga, boot device). Amikor indítom a gépet, akkor folyamatosan világít a CPU LED és a gép nem csinál semmit.
    Ezután BIOS resettel próbálkoztam (jumperrel és elem kivétellel is), ami részben segített: 1x elindul a gép, de többször nem. Ekkor is felvillan a CPU LED, de aztán kialszik, majd felvillan a többi is, de kialaszanak (ez lehet természetes, nem figyeltem meg korábban). Végül a 'boot device' LED marad égve és a gép kéri hogy lépjek a BIOS-ba. Betöltöm az alapbeállításokat majd reset. Ilyenkor bootol a gép, betöltődik a win7, lehet használni. De ha kikapcsolom a gépet, akkor kezdődik elölről. Van hogy meleg újraindítás után is indul a gép, de van amikor valami core unlocker hibára hivatkozik és kéri hogy lépjek a BIOS-ba. Megteszem, utánna vagy indul, vagy nem, vagy újra BIOS-ba kéri a belépést, vagy megint süket és csak a CPU LED világít.
    Ha kikapcsolom, a power gombra nem reagál, csak ha kikapcsolom a tápot egy percre, majd vissza.

    A változatosnak mondható hibák miatt én azt mondanám hogy az alaplapom nem szereti a kólát, de azért megkérdeznélek titeket is hogy érdemes-e valamivel próbálkozni, hátha visszahozható a gép a halálból? Pl. az hogy mindig BIOS reset kell neki hogy elinduljon, talán érdemes lenne elemet cserélni? Vagy BIOS frissítés (mondjuk az tuti nem pucolja ki a kólát:)).
    Igazából bármilyen ötlet/javaslat jól jöhet hogy mit nézzek még meg, mielőtt lecserélek mindent. Amúgy is gondolkodtam már Ryzen5-ön, de ha nem muszály most nem vennék. :)

  • matrai.milan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget, illetve tanácsot kérnék az alábbi problémával kapcsolatban.

    gépem:
    cpu: i7-3770k
    ram: 16gb
    gpu: HD 7970 3gb
    táp: 800 watt corsair
    alaplap: asrock z77

    A fenti gépem kb. 5 éves, ez idő alatt nem volt semmi probléma vele. Egy napja játék közben (Far Cry 4) kb. 15 perc játék után fekete kép kíséretében kifagyott a rendszer. Billentyű parancsokra nem reagált semmi, úgyhogy a gépet "erővel" újraindítottam (bekapcsolás gomb hosszan nyomva). Újraindítást követően ugyanezt a játékot indítottam és kb 5-10 perc után ismét kifagyott, de ekkor világos háttér és sűrű zöld csíkok kísérték a dolgot. Ismét újraindítás, újabb próba, ismét fekete háttér/fagyás. Negyedik próbára megint fekete háttér, de legalább reagált a billentyű parancsokra, így ki tudtam lőne feladatkezelőből a játékot. Ezután másik játékkal próbáltam (Battlefield 1), amit kb 5 percig bírt: fekete háttér, semmire nem reagált, újraindítás (eddig szokásos) de ezután már a monitor sem érzékelte a kimenetet (mintha üresben, csak monitort kapcsoltam volna be). Kiszedtem a videokártyát és az alaplapi kimeneten (monitor azt érzékelte) szépen ment minden. Ezután a videokártyát átraktam az alaplap másik slot-jába, de ott is a fenti fekete hátteres problémákat produkálta, úgyhogy egyenlőre kiszedtem a kártyát.

    Az alábbi logot kaptam a "Megbízhatóságfigyelő"-ből:

    Forrás
    Windows

    Összegzés
    Videohardver hiba

    Dátum
    ‎2018.‎01.‎12. 18:43

    Állapot
    Nincs bejelentve

    Leírás
    A videohardver hibája miatt a Windows nem működik megfelelően.

    Probléma-aláírás
    Problémaesemény neve: LiveKernelEvent
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További adatok a problémáról
    BCCode: 117
    BCP1: FFFFFA8011A9D240
    BCP2: FFFFF8800760F99C
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_1_7601
    Service Pack: 1_0
    Product: 256_1

    A kérdés az lenne, hogy ezt csak gpu/hardware hiba okozhatja?
    Lehet-e javítani vagy csere szükséges? (csak a legdrágább része a rendszernek).
    A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm! :)

  • Zotya984

    senior tag

    Sziasztok. (nyugalom megzavarására alkalmas olvasni való következik. Kérlek ne szidjatok szét)

    DL160 G5 - 457882-001 lap kezd kiidegelni. Tudtam hogy nem egyszerű a dolog, de nem gondoltam volna hogy egy villogó led fog megakasztani.

    Lényeg röviden.
    Megjött sérülésmentesen. Direkte hozzá való ramokat rendeltem.
    Adtam neki tápot, _(server 1U magas seasonic) , 1 procit E5405, 1 memória modult az első slot-ba. Bios elem ki, majd vissza. Adtam neki 220-at (24pin + 8pin + 4pin). bestartolt magától! Mondom LOL ez könnyebb volt mint gondoltam.
    Post az van. kiírja a procit ramot, aztán jön a fekete leves.
    6 venti nincs rákötve 15mp múlva leáll. > LOL
    Ventimókolás következett. Sikerrel. Már nem írja ki hogy dugjak rá 6 ventit.
    Amikor post-ol akkor kiírja a cpu ram stb. majd szó nélkül leáll.
    Az alaplapon van 2 led. Az egyik folyamatosan világít zölden. Ez lesz a POWE ON led. Na de van egy pici smd led is ami zölden villog a bekapcsoló gomb megnyomása után pár másod percel. Nem is csinál mást csak villog folyamatosan a post alatt illetve a lekapcsolás után.
    3napja keresem a netem mi baja lehet. Nem találtam szinte semmit. Van valami ötletetek mi lehet a baja?

    (nincs neki saját szerver háza. ATX házba van beletéve)

    Nem is lett olyan rövid mint amennyit szivattyúztam vele.

    ötlet?

    matrai.milan: szerintem meghalt a vga.

    [ Szerkesztve ]

    "Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

  • matrai.milan

    csendes tag

    válasz Zotya984 #36690 üzenetére

    Zotya984: az érdekes, hogy a sima rendszer-en belüli (windows használata) dolgokkal nincs baja, ha elkezdek játszani, akkor is 5-10 percig tökéletes. Lehet túlhevül (igaz, nem néztem semmilyen diagnosztikai eszközzel sem), bár a ventillátorok mennek. Van amúgy vga/gpu szervíz? van értelme bajlódni ilyennel?

  • Zotya984

    senior tag

    válasz matrai.milan #36691 üzenetére

    írj egy levelet Cink-elek -nek. Írj le neki mindent. Ő tudni fogja

    "Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

  • tybke98

    csendes tag

    válasz MrDerekas #36684 üzenetére

    Kipróbáltam a régi táppal. Beindult mint a másikkal. Na akkor indítsunk egy memóriadiagnosztikát, abban úgyis újra kell indítani a gépet. Gép leállt, elindul, bootol, aztán mielőtt a windows betöltése (a loading) felület megjelenne leállt. :DDD Na mondom ezaz... Bekapcsolom, de megint ugyanott lépett ki. Többet nem is próbálkoztam. Visszatettem az eredetit. Mire visszatettem és elindítottam eltelt kb 15 perc, meg se nyikkant beindult elsőre.
    Következő lépés? Kérjek másik memóriát? Ha az se jó akkor alaplap gond? :F

  • MrDerekas

    addikt

    válasz tybke98 #36693 üzenetére

    Én még mindig a tápra gyanakszom... Elég régieket próbálgatsz és simán elöregedhettek. Viszont ha feltételezzük, hogy nem tápellátás, akkor egy memtest kellene a ramoknak.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz matrai.milan #36691 üzenetére

    Mindenképpen monitorozni kellene a kártyát. Azok a kártyák egyébként is forrófejű darabok, érdemes volna ránézni.

    Ezzel érdemes volna ránézni

    sanyiii84

    ...Ügyes vagy :))

    Az a baj, hogy a kóla pont nem az a folyadék, amit könnyen elviselne az alaplap. Ezen kívül folyhatott a socketbe is, tulajdonképpen azonnal rövidre zárva azt. De tulajdonképpen minden kaphatott belőle. És hogy pontosan hol, mit okozott, száz öregasszony se tudja megmondani.

    Én nem szórakoznák vele, ha szeretnéd még használni a VGA-t, a RAM-okat, és a procit( amennyiben ezek megúszták), mert előbb-utóbb pápát fog választani az a lap.

    Nagyon extrém esetben, kontaktspray, nyáktisztító, de ezzel óvatosan kell bánni.

  • tybke98

    csendes tag

    válasz MrDerekas #36694 üzenetére

    Értelek. Csak az a baj, hogy az sem futna le, mert bootolás közben kikapcsol. Lehet odaadom valakinek, hogy próbálja ki. Én meg kipróbálom másik rammal akkor.

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz razoritosz #36683 üzenetére

    Az mindenképpen jó hír, hogy a RAM-ok és a CPU rendezve, és jó. Amit megtehetnél még, hogy ránézel a rendszerlemezed kondíciójára, hátha ott látszik valami.

    Bár nem tudom, milyen rendszert használsz, de érdemes az MS oldaláról szedegetni az ISO-t, még ha nem is aktiválod, ki tudod szűrni, mint hibaforrást.

    A kék, mint hiba megvan még? A böngésző összeomlásról a hibanaplóban van valami?

  • karika2011

    újonc

    Üdv

    bekapcsol a gép újra indul és csak hangosan forog a venti memória nélkül is ezt produkálja
    Fujitsu ESPRIMO p5731

    ilyen memóriát támogat csak az alaplapom vagy is ezt írja az oldal ahol néztem
    ddr3 non-ECC, 1066 MHz, PC3-8500,
    jelenleg csak 1333-as memóriám van az lehet a gond?

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz karika2011 #36698 üzenetére

    Szia,

    Lehet, hogy nem támogatja, ezek a brand gépek nagyon kényesek a memóriára. Nézd meg a 1333-as modulod pontos típusát, hogy a támogatási listában benne van e, vagy BIOS frissítéssel megodható e, ezt szokták jelezni.

    Memória nélkül az általad leírt jelenség teljesen normális.

Új hozzászólás Aktív témák