Új hozzászólás Aktív témák

  • psg5

    veterán

    Sziasztok!
    Csak tapasztalatként és hogy vegyétek fel mindig a telefont még ha értekezlet, előadás, munka miatt nem is tudjátok:
    január 14-én feldolgozták a készre jelentést (augusztusi az engedely kerelmem egyebkent) pár napra rá felhivtam őket hogy az óra programozásra megint nagyon sokat kell majd várni? Azt mondták, dehogy 15 napon belül hivnak. Nos két héttel ezelott hivtak is csak én felvenni nem tudom, mindig visszahivom a hivot felet. Automata mondta hogy ez idopontegyezteto vonal de elohanggal nem tudtam beszelni. Azota nem hivtak…ami szerintem fura. Azt kideritettem hogy marcius 23 ra vagyok átírva de majd ujra hivnak elotte, mondom hiaba mert ugyanez lesz nem tudom felvenni es nem veszik fel ha en hivom vissza őket, szoval igy nem jutunk elorebb… Szoval vegsetek fel a telefont. Nalam még orat sem kell cserelni csak programozni, mert fazisbovitesnel megvolt a csere. Teljesen remenyt veszetttem hogy hogy lesz idopontegyeztetesem valaha…most kertem szemelyes ugyfelszolgalatra idopontot hatha ott lehet valamit kezdeni ezzel.
    Jart már igy valaki? Mi lett a megoldas?

    F.K.T.

Új hozzászólás Aktív témák