Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz longwild #3136 üzenetére

    Hát nézd. Burgman.hu-n őt ismerik el unofficial szervíznek, elég sokan járnak hozzá onnan és rosszat még nem olvastam róla, vagy csak nem olvastam eleget, ez is lehet. Viszont csinálnak mindent, jóval több nem Burgman áll náluk. Van ott minden, Érdi yardnak is szerelnek gépeket, de láttam ott már 1200 GS-t is, meg rahedli speed gépet, csinál a Laci mindent, de mivel a Burgi azért nem egy sűrű gép (650-es) meg azért a meghajtás nem az a szokvány robogós így úgy voltam vele nem megyek akárhova hanem oda ahol már sok ilyet láttak. Eddig teljesen korrektek, a megbeszélt ár nem olcsó, de eddig mindig kicsivel kevesebbe is került minden. Én elégedett vagyok. És ami fontos időpont egyeztetés után odamegyek és 15 percen belül el is kezdik és meg is várhatom a javítást. Namost ezért írtam hogy hibásan még nem vittem oda a gépet, mert nyílván van olyan hogy előbb bontani kell aztán derül ki mizu.
    Mondjuk az hozzátartozik hogy nincsenek sokan. Laci fele fele arányban de szerel vagy épp alkatrészért rohangál, van ott egy fiatal srác (20-22 lehet) de teljesen korrekten csinál mindent. Meg tavaly még volt egy öregebb fószer de őt idén már nem láttam. Tehát általában a Laci csinálja a gépeket a segítőjével. Aki hibakeresésben nem tudom milyen de feltételezem a Laci minden gépbe belenéz mert nincs más ott rajtuk kívül. Kérdezgettem NC700-at is, gondolkodok rajta hogy 1-2 éven belül ha picit lejebb megy az ára veszek egy duplakuplungos robogót, azt is szerelt már párat pedig az még annyira se sűrű gép mint egy burgi meg hát elég új modell...

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák