Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    válasz DigitXT #20024 üzenetére

    Amilyen forgalom van ott mostanaban, meg rengeteg bepofatlankodo autos, szinte lehetetlen 60-70-nel tobbre felgyorsitani.
    Tegnap hazafele lassabban mentem, megneztem a helyet. A nagy vastag pillertol par meternyire hajthatott ki az auto es gyakorlatilag fellokte a padka iranyaba, pont telibekapva az oszlop sarkat. Egy centi feknyomot se lattam, de ahogy tortenhetett, nem is csodalkozom.
    Nagyon nem volt se a srac osszetorve ahogy lattam, se buko semmi ilyesmi, szerintem pont szerencsetlenul kaphatta el, bar eleg fekezes nelkul 60-al is az a piller es torik a csigolyad mindened :(
    A motornak az elso futomuve fordult ki, de nem is csoda, szerintem eleve kifordulhatott alola a piller masik oldalara a motor, mert kb 20-30 fokos szogben az elso kerek elkapta azt a majdnem 30 centis padkat.

    [link]

    Fun fact, ahogy mentem, elottem 2 autos is zarovonalon atjott ugyanugy oda a buszsavba a hid kozepen, meg mogottem is ugy jottek, mintha rendes sav lenne...

    Ha meg a Lanchidat is majd lezarjak es megno itt a forgalom, akkor lesz majd "mokas" a helyzet.

Új hozzászólás Aktív témák