Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilemaster

    csendes tag

    válasz prozodus #79123 üzenetére

    Ha lesz időm nekifutok akkor az online módnak, tényleg nem bonyolult ha úgy van ahogy te mondod. Jó hogy az ügyintéző személyesen konkrétan semmiben nem tudott segíteni, azt mondta nem is tudja hogy online lehet simet rendelni és számhordozni, és hogy az 0ft, azt tudja ha személyesen intézzük akkor 1500 darabja. Még én bizonygattam neki hogy a weboldalukon le van írva a pontos ügymenet, de hogy ő azt nem tudja, nem tud segíteni, és ilyenben nem is akar... Bocsi hogy ennyire hülye vagyok, de tényleg mindenki mást mond, körülbelül 5 verzió lett vázolva egy teljesen egyszerű problémára, ami másnak 10 perc ügyintézés.

    Jelenlegi állás szerint kell simet szerezni, és hívni a 1270-et, onnan megoldódik. Tegnapi kolléga írta, hogy valószínűleg nem lehet egy címre egy névvel egyidőben több simet rendelni, de persze ő sem tudhatja pontosan, mivel gondolom sehol nincs leírva a felső határ, én nem találtam erről infót.

    B. opció: azt hiszem egyidejűleg 2db SIM-et tudsz rendelni azonos címre (persze nem azonos névre), tehát ha spórolni akarsz 4db SIM árát (4*500 Ft), vonj be 2 szomszédot...

    Mai kolléga szerint neki ingyen megcsinálták az üzletben, nekem pedig nem. Lehet hogy ügyintéző és ügyintéző közt is különbség van, sőt biztos is (abból amit tegnap tapasztaltam...).

    Végülis akkor állításod szerint, egy névvel, egy címre, egyidőben egymás után annyit rendelek amennyit akarok? Így lenne a lehető legegyszerűbb. Ha elszánom magam kipróbálom, legfeljebb terroristának néznek ;]

    Tényleg köszönöm szépen neked és a többieknek is a hasznos hozzászólásokat, lehet hogy megmentesz pár felesleges körtől. Itt a fórumon sokkal segítőkészebbek az emberek mint a hivatalos üzletben :D

Új hozzászólás Aktív témák