Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    na én is haza jöttem már egy kicsit pihenni de lassan megyek is már vissza
    tegnapi naphoz csak ennyit:
    depreszio tényleg nagyon jó volt,nem gondoltam volna, életem elsö depi koncertye volt, jol vizsgáztak:)
    (a trikombol csavargattam a vizet utána)
    majd rohanás át TCS re, ami szerintem(tehát szigoruan szvsz) jól sikerült, föleg az tetcett mikor a tömeg elkezdte ordibálni hogy ria-ria-hungária.
    viszont Korn ban csalodtam :( nagyobb showt vártam volna tölük, nagyobb látványt jobb hangzásokat. ezzel ellentétben csak technikai gondok és szar hangosítás volt, és nekem is az a filing jött le mintha tök szarnának az egészre
    utána a maradék erömböl átcsusztam vissza hw ahol Junkies elejére betopantam, és még pár csápolásra futotta, utána öszse estem, hiába, 0 nap óta kint voltam napi 2-3 koncert amit végigpörgök, napi 6-10 sör, mellé némi kis alamizsma, töbnyire zsiros deszka vagy egyébb low cost kaja és pár ora kényszer alvás
    ezért is jöttem haza kicsit már pihenni
    ami viszont külön tetcett, hogy a rengeteg ember ellenére ami tcs-korn ra össze gyült, egész kulturált normális társaság volt, bár feltünöen sok volt a tini 15 év alatti csoportos lányka
    remélem utolsó nap mindenkitiszteletét teszi az Ignite koncerten a hw ban :)

    babay részletes bezsámolok majd sziget után

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák