Új hozzászólás Aktív témák

  • annulus

    aktív tag

    válasz nRu3 #347 üzenetére

    :D

    basement jaxxen volt rohadtjo az elejen, mikor a szinpad vegebe levo vilagitos lampafalnal furcsa modon csak felul volt par feher feny..minden pont allandoan vilagitott, kiveve egy par ami villodzott...
    mondtam magamban h ''hmmm, de ismeros''...aztan beigazolodott amit sejtettem..
    rebootoltak es vegignezhette a kozonseg eme csodalatos bootolasi folyamatot! de nem am csak 1x, legalabb 3x
    kurva rohelyes volt egy win xp logot latni a nagyszinpadon...szerintem :C
    legalabb addig nyomtak volna ki a lampasokat....

    kornon mar nem volt ilyen problema...ott egy fuggonyt akasztottak a hatuk moge a falra.. :))
    mondjuk korn szerintem is brutalisan szar volt...

    depresszion volt vki? az nagyon popecre sikerult!! :R

    ahah!
    tegnap elott elfogyott a szofink es a szigeten voltunk kenytelenek pall mallt venni...nem is arrol a 20ft tobbletrol van szo, de hat ha a szofihoz vagyunk szokva akko szofi kell! :D
    mind1. mentunk, vettunk...aztan elenk nyomott a csaj egy kerdoivet, hogy toltsuk ki...hat jo! biztos kapunk vmi izgit erte..kitolt odaadad, kerdez ''mit kapunk?'' ;]
    volt pall mallos gagyi asztali ora meg ilyen szinten gagyi fenykeptarto..es kifujt..elkeseredtem, azthittem kapunk vmi ertelmes cuccot..
    aztan mondta a csaj - latvan osszetort szivunk arcunkra eroltetett hatasat - hogy meg ital bont is lehet kapni!
    neztunk ra okosan h az meg mi...aztan elmagyarazta h 400huf ertekbe lehet piat venni rajta a stage fever -be...szerintem nem kerdeses h mit valasztottunk :DD
    azota pall mallt veszunk, es mindig toltunk ki kerdoivet.... :)
    ha azt nezed, hogy 270 egy so:r, veszel kettot (2*270=540) es az italbon melle fizetsz 140et, akkor mindosszesen 70ft egy korso sor :Y:Y :C:C
    lehet hogy bevasarolok egy honapra elore cigibol, naponta 5 dobozzal veszek..az napi 2000ft ingyenpia..a cigit meg igyis ugyis megveszem..elobb vagy utobb?!
    nem mind1? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák