Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    Topikgazda

    válasz AMD Power #6242 üzenetére

    Üdv!
    Én egy 2000-es évjáratú 1.6-os Cordoba-t hajtok, tapasztalataim szerint van egy pár nyűgje ennek a típusnak: kuplungszerkezet, elektromos ablakemelő, trafó gondok. Sajnos az enyémnek ezeken kívül más bajai is voltak, de azokat a hanyag előző tulajnak köszönhetem, aki többet költött az optikai dolgokra, mint az autó karbantartására. Viszont az előbb felsorolt hibák a fórumok (és saját tapasztalat) alapján előbb vagy utóbb előjönnek.
    Az autóról általában elmondható, hogy kemény a rugózása, de a rajta lévő 205-ös kerekekkel nagyon jól fekszi az utat. Elöl nagyon jól el lehet férni benne, én 195 cm és 125 kg vagyok és kényelmesebben elférek benne, mint a munkahelyemen használt 2-es Focusban, igaz mögöttem már nem nagyon van hely. A menetdinamikája nekem elég, fogyasztás úgy 7 körül alakul (igaz én keveset használom városban, és nem taposom szét).

    Ezt tudod honnan van ;)

    Erre csak azt tudom mondani, hogy én meg a meganban tolom hátra az ülést a méretek ugyan azok csak én 118kiló vagyok:)

    Mögöttem viszont táncolni lehet még.
    Simán beülök magam mögé és kényelmesen el is férek.
    Szóval én a seatot kihagynám meg a polot is, mert hogy egy a kaszni.
    Jah még valami a seatból hátra nem látsz ki én is nézegettem de beült csepp asszonykám és közölte na ilyet nem veszünk, ezzel nem lehet tolatni.
    (ha csak nem raksz bele radart)
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Renault power

Új hozzászólás Aktív témák