Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz #89309696 #62229 üzenetére

    (#62228) Gombinyó
    Köszi..
    ---------------

    Nos igen, jól látod, nekem nem valók a kis(ebb) autók, sőt soha nem is szerettem, ami legalább nem volt 4.5 méter közelében. Jó sok tesztvezetés után esett végül erre a választás, az viszont biztos, hogy akkor nem derült ki számomra, hogy ennyire alul kormányzott, sőt semennyire nem vettem észre, ezek szerint ez csak gyorsban jön elő és főleg szerpentinen...
    És be is tud libbenni a határon, ráadásul az orrát is tolja. A lageszt meg mintha sínem húznák, de hát az egy nagyon keményre hangolt futómű, ami legnagyobbakat is elveri lazán kanyarokban. Hát a volvo nem oda készült. Ez lágyan és már-már süketségi csendben suhan, mint valami pille könnyű vitorlázó. A fokozatot is abból tudom, hogy vált, vagy hányasban van épp, ha ránézek a kijelző(k)re, ami egyébként egyszer már lefagyott. Épp a rugózást állítottam (volna), erre hiába nyomom semmire nem reagál, kb 20 sec és visszaváltott a főképernyőre. Azéittanyáztamegyet! Ennyi pénzért B+! Az utóbbit frissítéssel biztos korrigálják, az előbbit meg szokni lehet csak, illetve hanyagolni kanyargós utakon a megszokott lagesz féle gyors vezetést...
    A többi mind frankó egyelőre nekem eddig... Részemről volvooff lezárva itt.

    -------------------
    Mycso köszi a tippet, már készül a szerszám :)
    ______

    Jól látom, hogy Dorothy kolléga törölve lett? Miért?
    [link] :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák