Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz dhgm #34889 üzenetére

    Én ezt nem értem. Komolyan miért kell mindig egymás autóit szidni? A francia tulajok a német kocsival rendelkezőket becsmérelik és fordítva. Miért nem lehet elfogadni, hogy ami elromolhat el is romlik. Van a családba 1 Renault 1 Citroen és 1 Audi. Mindegyik megkapja ami jár neki és tökéletesen teszik a dolgukat. Volt már hogy német romlott el és volt hogy francia is. Annyira nem lehet számszerűsíteni ezeket a dolgokat szerintem.

    Volt nekem egy Citroen C4-en. Új korától nálunk volt. A 8 év alatt olajat, szűrőt és 1db alblaktőrlő lapátot cseréltem rajta meg egy jobb hátsó lengéscsillapítót. Még akksit se kellett cserélnem rajta, pedig napi használatban volt a gyárival. Ha vigyáz az ember a kocsijára akkor bármelyik autó jó lehet, legyen az német, francia, koreai, japán.

    Idáig ezt a M3-as gépet imádom a legjobban. Jó áron jó felszereltség, ezért szeretem a franciát :) 1.5dCi 6 gang meg nekem aki imádja a jó fogyasztást egy álom :)

    Mondjuk azt tényleg elismerem, hogy a német kocsival rendelkezők nagyon lenézik ezeket a francia gépeket. Pont a héten kérdezte meg Édesapám, hogy elcserélném-e vele az A6-ra ezt a Renault. Gondolkodás nélkül rávágtam, hogy nem. Ez egy szuper olcsó fenntartású családi kocsi :) Az meg egy nagy luxus limuzin. Mind a két kocsi szuper állapotú. Nem akarta elhinni, hogy nem kéne nekem az a bálna :D

    [ Szerkesztve ]

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák