Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz rob210 #26432 üzenetére

    Köszönöm :)

    Családban és sok helyen barátoknál ugyan ez a motor szolgált vagy szolgál még mindig hiba nélkül így a bizalmam elég erős volt e téren és csak azért vettem ezt meg mert tudom hogy motorikusan kb olyan igénytelen a dieselek terén mint a 8 szelepes motorok benya terén :) Az A6 gondolom 2.5 tdi az pedig megint egy nehezebb kör.

    (még egy apró megjegyzés nagyon sok A4-ben kiváltják a kettős tömegűt cserénél, ami viszont minden más élettartamát rövidíti meg:( )

    Igen ez nagyon nagy hiba nem poénból van az úgy kitalálva én meggyőztem magamat arról hogy igen egyszeri nagy kiadás de utána megint 5-6 évig nincs vele bajom :K

    Egyébként vevő lettem volna a megane-ra csak nem klímás a tiéd ezért nem jó nekem:(

    Igen, sajnos az hiányzik belőle nálam is ezért volt a csere részben.

    MMA87: többet ér az azért :) meg van már rá technológia (vákuumos) amivel ki tudják szedni a nagyját, és nem kerül 100-ezrekbe. Amúgy meg csak hogy megnyugtassalak második nap az Ódival már kaptam tetőmre egy kavicsot amikor átmentem a híd alatt és fel is pattintotta a festéket egy 7-8 mm körbe.

    rob210: pont most írtam neki hogy többet ér de akkor visszavonom hogy legyen egy jó vételed ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Ck.

    addikt

    válasz rob210 #26432 üzenetére

    Hat nem tom, nekem 3 eve van meg az A6, a hirhedt családot tönkretevő, apákat alkoholizmusba, anyákat öngyilkosságba sodró, gyermekeket utcagyerekké tevő 2,5 TDI motorral, ráadásul automatával megfejelve, egy 3 ezres hőgombát kellett eddig cserélni benne, holott másoknál ezert mar börtön jár.

    Mindenből ki lehet fogni jot es rosszat is, nekem ez a meglátásom. Nagyon sok előítélet pedig egy-egy rossz tapasztalasbol születik.
    Pl. Nálam, soha többet Laguna II, mondjon bárki bármit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák