Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz Nordik #23609 üzenetére

    Ez nem az enyém, az enyémnek le van csapva posija :) Igazából terveb van/volt az eladása de egyszerűen nem igazán találok alternatívát amire azt mondanám hogy megéri buknom a mostani autón..az új gumikkal (nyári) +téli gumikkal 450 alatt nem adnám el..főleg hogy a következő tulajnak kb 80 ezret kéne még költeni az autóra (amit én 1-2 héten belül meg teszek) és tökéletes autója van kb 5 évig hozzá se kell nyúlnia csak olaj+szűrő meg tankolja :) Na most ha ehhez kb hozzá teszek még 2-300k-t akkor kb 600-700k ért néznék autót de csak néznék mert olyan ami számomra megfelelő nem igen van ennyiért.. volt kis időm elsétáltam megnézni a közelbe lévő autókat és hát mit is mondjak khm vannak bajok :(

    rob: meg kérdezem neked de mint mondtam egy rossz van benne hogy 200km-re arrébb van a dolog..de persze írok a rönyós srácoknak hátha van valakinek elfekvőbe ez az :)

    giigz:: jaja, már meg néztem mellette a te képed és tényleg egyforma csak a tiéden a fehér alap plusz fény viszonyok végett full olyan volt mintha egy számmal nagyobb lenne. Ettől függetlenül én leszedném ;]

    (#23610) giigz: én gondolom de titok vagy elmondja vagy nem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák