Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FRENK1988

    veterán

    válasz Coyot #21047 üzenetére

    vadi új gyári originál Renault :)

    Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

  • giigz

    veterán

    válasz Coyot #21047 üzenetére

    Mindenki ezt mondta, hogy hát téged ezzel jól átvertek, stb. stb. Nem!

    Ez egy speciális helyzet. Az 1.4 8v-nek a nívópálcája elég nagy hiánycikk, körbetelefonáltam a megyében a bontókat, meg más megyében is nagy bontót, meg Pesten is vagy 2 nagy francia/Renault bontót, és sehol sem volt ilyen pálca. Lehet, hogy hosszas keresgélés után találtam volna, de így is hetekig kerestem, és sehol sem jártam sikerrel. Az egyik Renault bontóban mondták, hogy ez sajnos ilyen, csak gyári létezik belőle, semmi utángyártott nívópálca nincs, nem is volt, nem is lesz ehhez a típushoz. Így bementem a márkaszervizbe, ahol mondták, hogy egyetlen egy darab van még pont náluk, az 12,6k, és ebből megbeszéltük, hogy elenged annyit, mint a Dialogys-ben van írva nettó árnak, tehát 10k-ért megkapom. Mivel sehol nem volt nívópálca, pedig tényleg rengeteg helyen kerestem, ezért nem volt más választásom, meg kellett venni. Főleg, hogy pont emiatt a nívópálca miatt halogattam az olajcserét.

    Bármilyen más autóhoz van nívópálca bontóban 1.000 Ft-ért, vagy újonnan 1.500-4.000 Ft-ért, de pont ehhez a típushoz nincs, és ezzel nem lehet mit tenni... Sajnos.

    Persze az az első reakció, hogy egy műanyag darabért épeszű ember nem ad 10k-t, de ha nincs választás, akkor bárki kiadta volna érte. :D

    Szerk.: Már megválaszolta FRENK1988, ez gyári, vadi új cucc. Ilyen lesz az injektor talpam is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák