Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz kano #7259 üzenetére

    Valakinek ki kell fizetnie a hálózatfejlesztést...rendszerint az előfizetkkel szokták kifizettetni...jah hogy aztok mi vagyunk?:D Így jártunk:W Amit művel a Telenor egyébként nevetséges. Telenoros dolgozó ismerős mondja mindig, hogy mi lesz a változás, és ő maga is azt mondja a dolgokról, hogy nevetséges. Más. 2 év hűséget kaptam anno, és kiderült, hogy 19 hónap után már lehet új telefont/hűséget venni. Beszéltem ezen Telenoros ismerősünkkel, és ő mondta, hogy vehetek most június 15-én telefont, de lehet, hogy többe fog kerülni, mert a hűség még nem járt le...:W A családi csomagos mizéria meg nevetséges...Viszont legalább nem kell két telefon mostantól, mert eddig volt egy Számlás 20-as előfizum, meg egy praktikumos családi csomagos kártyám, így viszont utóbbi feleslesgessé vált. Komolyan az az érzésem időnként, hogy a Telenor mindent megtesz azért, hogy átmenjek a Tréhez.:W

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák