Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz rii #35456 üzenetére

    -1 év után meg elérhető voltam
    Ez mar rettenetes reg nincs igy (ha egyaltalan valaha is igy volt, de ezt ketlem, szerintem te azzal kevered, amikor NMHH statisztika fazonirozasa okan -kinek van tobb elofizetoje c. rovat- lejarat elott par nappal feltoltottek ajandek parszaz forintot, es ez meghosszabbitotta egy evvel az elerhetoseget -(az ugyfel lebeszelte az ajandek perceket, es rogton 60 vagy 90 napig aktiv elofizetokent szerepelt a statisztikaban, ha amugy egyaltalan nem hasznalta a telefont-, de errol mar nagyon reg leszoktak)...

    Idezet a pgsm oldalarol, 15 evvel ezelottrol:

    Amit még jó tudni

    A kezdőcsomagban található SIM-kártya érvényességi ideje az utolsó feltöltéstől számítva 1 év. A 90., 120., 180. És 360. napokon a Pannon GSM rövid szöveges üzenetben értesíti Önt, hogy amennyiben nem tölti fel SIM-kártyáját újabb Praktikum-kártyával, úgy 1 év elteltével az Ön SIM-kártyáját a rendszer automatikusan törli nyilvántartásából: "Kártyája érvényessége xxx nap múlva lejár. Kártyáját a 171-es számon töltheti fel." A rövid szöveges üzenetek bármely okból való elmaradása a SIM-kártya lejáratát nem befolyásolja.

    Amennyiben Ön nem tölti fel 1 éven belül SIM-kártyáját újabb, bármilyen értékű Praktikum-kártyával, és ezért azt töröljük a rendszerből, a továbbiakban a szolgáltatás újbóli igénybevételéhez nem használhatja régi GSM telefonszámát, hanem új alapcsomagot és ezzel új GSM telefonszámot kell vásárolnia. A régi GSM szám visszaigénylésére nincs lehetőség.

    Amennyiben Ön kártyáját korábban nagyobb összeggel feltöltötte, de ezt az 1 év alatt nem telefonálta el, úgy a fennmaradt összeg a kártya kikapcsolásával elvész és ezt a Pannon GSM nem téríti vissza.

    most már a legkisebb csak 1-2 hónapra elég, és utána nem is hivhatnak
    Ezert kell 3000-rel tolteni es azzal egy evre jo vagy.

    [ Szerkesztve ]

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz rii #35456 üzenetére

    :R nekem is hasznos infó volt!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák