Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bondix

    tag

    válasz 4Grider #107675 üzenetére

    Arra gondoltam én is csak nem írtam ki mindig ez tény.
    A telefonba Tré mobil előfizetes van de a Tré mobil 5G gyenge eldobja a telefon így maradt a 4G
    S van egy Yettel otthon csomag és a WiFi router ugye tud 4G és 5G és ezzel kapcsolatba volt a kérdésem mindig hogyan kell beállítani a MHz és csatornát.

    Nem találtam egy normális program iOS -ra aminél láttom melyik csatornára állítsam vagy hagyjam az automatan.
    Van két tv egy számítógép csak torrentezesre az egyik tv kábelel van a routerre kötve a routertol távolabb másik szobában lévő tv és többi pedig wifi. De a másik szobában az 5G már gyenge volt a 4G tökéletes.
    És ezeket akartam jól össze hangolni a linkelt app segítségével próbáltam össze tenni a 4G és 5G WiFi-t és hogy melyik eszköz melyikhez csatlakozon.
    Közbe mivel a Yettel wifi 5G gyorsabb és stabilabb mint a Tré mobil előfizetésbe lévő 4G, az 5G meg írtam eldobja sűrűn és 4G lesz így beállítottam h, otthon legyen a telefon Yettel wifi-n folyamat. Mivel eddig sose használtam mert korlátlan netem van a Tré mobil előfizetésbe nem foglalkoztam vele de most...

    Remélem most már érthető de végülis meg is oldottam közbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák