Új hozzászólás Aktív témák

  • haromegesz14

    aktív tag

    Hello!

    Angolból TELC B2 van célnak kitűzve, viszont idő hiánya miatt külön felkészítő tanárhoz nem tudnék járni rendszeresen, így autonóm tanulnék. Olvasgattam itt a korábbi hozzászólásokat, hogy könnyebb volt a vártnál. Nos, akiket eddig interjúvoltam a témával kapcsolatban, többségük nem járt külön tanárhoz vagy csak 1-2 alkalommal ment el egyeztetésre, elmondásuk alapján nem sokkal több kell mit egy középszintű érettségihez, csak gyakorolni kell! Szövegértéssel, levélírással nincs gond, kiejtésen még van mit formálni, nyelvtannal viszont jobban foglalkoznom kell. Online anyagokat nézegettem, viszont nem szeretek a gép előtt ülve tanulni, így valami felkészítő könyvre lenne szükségem! Találtam egy ilyet [link]. Megfelelne ez, illetve milyen könyvet tudtok nekem ajánlani? Még valamit kérdezni akartam ezzel kapcsolatban, de most hirtelen elfelejtettem :((

    Edit: TELC és ECL között mi a különbség, "értékét" tekintve? Ha nem mérvadó, majd tanáromat megkérdezem, hogy nyelvtani tudásom alapján melyiket ajánlja számomra :)

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

Új hozzászólás Aktív témák