Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz imyourfriend #8009 üzenetére

    Ugyanitt. A marketing nem fogja azonnal a piacra engedni a legkirályabb újításokat egyszerre. Nem hülyék. A Sony "kényszerből" tette, be akar törni. A nagyok, főleg a Canikon, az épp minimumot fogja újításként vázról vázra csepegtetni, hogy mindig legyen aki megvegye, de túl sokat ne kapjon azért, hanem azt majd az azutáni modellel kapja meg. Ha Sony-nak bejön a nagy dobás az A7(R)-ekkel - amit kétlek, egy McNally nem fog átállni egy zsebhoki milcre, bár elismeri a képességeit, mert hát azok tények - akkor majd Canikon is kicsit többet csepegtet az új vázakkal.. ha Sony A7-ek nem válnak be, nem fog megfeszülni egyik sem, ne aggódj. Amúgy sztem kartell. Mint az autóipar olajfüggősége, vagy az akkumulátor, ami 1 napot alig bír egy okostelefonban. Mi az istennek adjanak mindent egyből oda, ha lehet 2-3 lépcsőben is :) Nem térülne meg a fejlesztés és gyártás soha.

    Ilyen ez :( Fogyaszói társadalom. De azért mindenki újítgat valamit, mert a "válság" alatt rájöttek, hogy csak innovációval lehet előre haladni, presztízzsel már kevésbé.

    Sigma obikra gyúr, USB dokk és egyéb fincsiségek, Tamron stabizta a 2.8-as alap FX zoom-ot és ki tudja, mi lesz a következő lépés, Nikon ki-be kapcsolható AA/lowpass filter szabadalmat jegyeztetett be, mittoménmelyik meg a görbe felületű szenzort.. szóval fortyog itt a fazék mindenhol azért. A Nikon dobott egyet a 36 megapixellel amin szerintem az ellenfelek és a fogyasztók egyaránt csóválták a fejüket (aztán kiderült, hogy nagyon jó lett), jött egy Tamron dobás is, mostanában a Sigma dobálózik az "A" szériával, a Sony a két FX cserélhető obis milcével, szóval így megy körbe a bot, lassan megint a Nikon jön majd és a Pentaxról is mintha olvastam volna valamit, .. ezek a *rumor oldalak jók néha körbenézni mindegyik márkára, mi készül.

    Igazság szerint nekem az ultimate egy A7R lenne, D800 vázban, kihajtható érintőkijelzővel (de gombok meghagyva), komoly OS-el, WiFi, UTP Gigabit csati, passz. A zárszerkezet helyén nem kis elektronika elfér még.. de bilibe lóg a kezem szerintem.

    Meg minek ? Ez is csak tech freak-ség. Mert őszintén: mikor mondtam én azt, hogy "áhh ide már karcsú a vázam" ? :D :N

    A 2. világháborúban mit nem adtak volna a japánok, németek vagy akár az amcsik egy D800E-ért légifelvételekhez ? Öltek volna érte sztem. Mi meg itt elbohóckodunk ma már ugyanezekkel.. aztán eldobjuk.

    De én ma kattintottam egyet - no resize. Poszter lesz belőle. :U Megnézzük a maxot.

Új hozzászólás Aktív témák