Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Telomanikus #23972 üzenetére

    Valszeg nem segít Rajtad, de az én D800-am például a balszélső AF ponton kicsit frontos (vagy back-es, nem emlékszem) volt a többihez és főleg a középsőhöz képest, ez szériahiba volt egy darabig a 800-akon, az AF modult rosszul kalibrálták be gyárilag. "AF module misalignment".

    A nikonrumors.com -on olvastam a hír idején, hogy egy amerikai srác a düsseldorfi Nikon szervizbe beküldte a gépét, mert az állítólag nagyon jó. Én is kiküldtem oda a vázam, worldwide garancia, tehát a magyar papírokkal, számlával, mindennel. 30-ban volt biztosítással együtt DHL Express-el a kiküldés :(( viszont visszafele már ingyen jött, pont mellette volt üzleti utam és hát áttaxiztam, elhoztam személyesen (kávéval kínáltak). Egy k* szóval meg nem kérdezték, hogy miért nem a magyar szervizbe küldtem, vagy jól használom-e, vagy egyéb. Linkeltem nekik a nikonrumors cikkét, hogy ingyen javítja a Nikon ezt immár - valszeg tudták is, megkapták utasításba - és kész, ennyi. Onnantól atompöpec lett, ahogy kell.

    Ezt azért írom csak le, mert ... nincs szarakodás, érted. Beküldöd, megkapod, csilivili, örülsz. Egyetlen hátránya a zsé, ennek volt nem kis költsége. De a DHL-es csaj a felvevőpultnál omg, lehidaltam, nyami. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák