Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henkei

    tag

    válasz Zájec #6190 üzenetére

    En meg a 920ert nem adnek ennyit, inkabb megvarom a 32nm csiku variansokat mert ezek baromi sokat esznek.

    Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

  • keIdor

    titán

    válasz Zájec #6190 üzenetére

    Nálam is ugye esélyes volt az i7 920. Mondom veszek, ha elviszik a lapomat, de ha előbb találok egy jó Q9550-et, akkor még marad ez. Még a Phenom II is szóba jött, mert olcsó, és amikor egy ilyen előtt ültem tetszett az AMD is. Végül találtam egy elég jó Q9550-et. Úgy voltam vele, hogy nekem elég a gyengébb is, mivel jelenleg csak játszom, arra meg sok a Core i7, és ilyen időkben egyelőre nem engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy elszórjak 150k-t, mivel bármikor elveszthetem a munkám, és a rokonok is szintén. Tudom, egy Core i7 rendszer egy olcsóbb alaplappal annyiba kerül, mint egy drága Core 2, de ha ez már egyszer megvan, és azért mégis olcsóbb, mégha nem is sokkal, de olcsóbb, akkor nem vágok bele most ebbe. Ha nem lenne válság talán belevágtam volna... jelenleg amire használom a gépet ez a Q9550 4GHz-en is sok. Plusz egy jó Q6600-ra fizettem rá 30k-t, ami már ezer éve meg volt, szóval szerintem így jártam a legjobban. Már ültem Core i7 rendszer előtt és tetszett, de már írtam is a véleményem: A Core i7 egy nagyon erős CPU, és amire megalkották ott verhetetlen egyelőre, de szerintem ez nagyon sok egy asztali PC-be. Itt a tulajok 99%-a se használja ki, csak ők is imádják a PC-t és ezért vették meg. Hála istennek ezt a többség itt be is látja, hogy nem használja ki, csak azért vette, mert szereti. Nekem most egyelőre ennyit nem ért meg a dolog, pedig én is mindig bele szoktam ugrani az újba, de ez idén, és lehet 2010-ben is most elmarad. Volt már ilyen rendszerrel dolgom, tehát kipróbáltam, tetszik, de most nem lehet. A későbbiekben egy i5, Phenom II még összejöhet, de az i7 most nem fog.

    Elnézést az OFF-ért.

    sniper elite: Ami nekem volt az 4GHz@1,32V stabil volt, a PH akkori legjobbja 24/7 tuningban. Akkoriban még a Q6600 volt a népproci, legtöbbjük ment 3,8GHz-et, és 60k volt, a QX meg duplája. Szerintem nem érte meg, sehogy se...

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák