Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intel fan11

    őstag

    válasz Ispy #15745 üzenetére

    Levan írva minden a szerződésben csak mi ettől hamarabb szeretnénk a dolgokat, mivel mielőtt költözünk szeretnénk ezt azt megcsinálni, de közben sürget az idő, mert kivagyunk fizetve és szept 15ig el kell hagynunk a házunkat. Nem vagyok fasz, de tényleg nem értem, ha ügyvédnél van letétben a pénz amivel a tartozás ki lesz fizetve miért ne utalhatnék vételárat az eladónak? Nem az eladónak adom a pénzt, hogy figyu ebből majd fizesd be a jelzálog hitelt. Eladónak ezen felüli pénzt utalnék, hogy kitudja fizetni azt a házat amit kinézett, hogy tudjon húzni a búsba mi meg tudjunk oda menni. Erre írtam, hogy magunk alatt vágjuk a fát ha nem fizetek az eladónak csak húzom az időt!

    Még annyi, hogy svájci frankos hitelről van szó,ami fizetve volt. Csak hát mindenki tudja milyen ez hiába fizeti, majdhogynem több a hitel mint mikor felvették!

    Lényegében még mindig ugyanaz a kérdésem! Miért mondja az ügyvéd, hogy ne utaljak addig míg nincs a tartozás letisztázva! Mivel nála van a 2 igazolás az aktuális tartozásról meg a pénz is amivel kifizeti! Mire oda jutunk, hogy földhivatalhoz bejut a törlő határozat sztem legalább 30 nap lemegy! Miért várjak eddig? Addig mi szépen tudunk ezt azt csinálni. eladóm költözni utána meg mi!

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: hojszi#2983

Új hozzászólás Aktív témák