Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sawyer777

    csendes tag

    Sziasztok!

    Főleg zenehallgatáshoz keresek fülhallgatót, vezetékest szeretnék mindenképp, de a hossza nem lényeg. Kialakítása mindegy, a fő szempont hogy brutális mélyekkel szóljon és kényelmes legyen több órán át is.

    Max 20 ezret szánok rá, néztem egy párat, ezekről mi a vélemény?

    -JVC HA-S660 CRYSTAL BASS SOUND
    -JVC HA-M55X-W XX BASS PRO
    -JVC HA-RX700
    -Sony MDRV55
    -Philips SHO5300

  • Sawyer777

    csendes tag

    Sziasztok!

    Fejhallgatót szeretnék venni max 20 ezerig. Fontos hogy nagy legyen amennyire csak lehet, ne nyomja a fülem mert egyhuzamban sokat lenne a fejemen :D 3.5-es jack-el, mert gépről hallgatnék zenét és valami ütős-mélyorientált kellene.

    A rengeteg keresgélés után leszűkítettem a listát ezekre:
    Vélemények ezekről? Vagy teljesen rossz felé keresgélek márkák és típusok terén és ajánlotok inkább mást?

    -Sennheiser HD202 II
    -Sennheiser HD451 (esetleg HD461 a mélybasszus miatt)
    -Sennheiser HD205 II
    -AKG K92
    -Superlux HD665
    -Superlux HD660

    Köszi előre is mindenkinek :)

  • Sawyer777

    csendes tag

    válasz nzozz #53195 üzenetére

    Ez jó kérdés, én is akartam kérdezni, mert ajánlották nekem a HD681Evo-t. Nem nagyképűségből mondom - nekem "túl olcsó" és kicsit félek tőle, hogy a rendelkezésre álló keretből tudnék venni jobbat :D Lenne a fejhallgatóra max 20 ezrem, ez meg 9900... nem mondom hogy mindenképpen 20 ezerért akarok venni, ha van olcsóbb ami jól passzol elektronikus zenéhez annak én nagyon örülnék :)

    Én is meghallgatnék egy pár véleményt a HD662Evo-ról is, de ami igazán érdekelne, az az hogy pl a HD665 milyen lenne elektronikus zenéhez? Jobb mint a 681Evo? Mert ha nem egy túlárazott fejes akkor jobbnak kéne lennie (amellett hogy talán kényelmesebb, jobban össze van rakva stb)

  • Sawyer777

    csendes tag

    Sziasztok :)

    A Superlux HD685-höz tényleg csak 2 darab 1.2méteres kábel van? :(

    Mert az nekem elég rövidke lenne... van egy 1.5 méteres sima kábelem (talán még a régi Pioneer fejesemhez kaptam), ha azzal "kipótolnám" mennyit romlana a hangminőség? Bár gondolom szinte semmit nem számítana, hisz eleve egy alaplapi hangkártyával használnám.

    Néztem a HD681Evo-t is, ahhoz van 3 méteres vezeték, meg plusz fülpárna is. Csábító nagyon, de viszont a fejpántja nem állítható, míg a HD685-nek igen .... meg hát egy kicsivel jobban is szól a 685-ös.

    Így aztán nem tudom melyik lenne jobb :D Nagyon a HD685 felé hajlok, szerintetek melyiket vegyem?

  • Sawyer777

    csendes tag

    Sziasztok!

    Akit érdekel, vagy ilyet akar venni, leírom az eddigi tapasztalataimat a Superlux HD685-ről.

    Rendkívül kényelmes a fülpárna, ami műbőr borítású, szorítóerő is pont tökéletes, állítható fejpánttal, aminek fémből készült a "váza" tulajdonképpen, tehát nem igazán csavarodik semerre, pontosan beállítható és úgy is marad. Az egész cucc elég nagy és masszív-súlyos (lehet ez utóbbi zavarhat egyeseket, nem pehelykönnyű- 285gr). Ráadásul elég nagy ahhoz, hogy elnyelje a fülemet és körülölelje, ezáltal az izolációja nekem egész jó.

    Bejáratási időszakban a hangja a borzalmastól a "még jó hogy neten rendeltem és visszaküldhetem még" kategóriáig terjed :D Lapos, mélyektől szinte mentes, unalmas hang... DE bejáratás után (ami egyébként meglepően kevés-pár óra vagy max pár nap elég neki ahogy észrevettem) számomra gyönyörűen szól. Főleg elektronikus zenéhez ideális, egy kicsit talán túl sok az alsó tartományokban még nekem is, pedig szeretem a mélyorientált fejeseket... A tér amit nyújt, nincs széthúzva, közeli minden hang.
    Felül nekem szinte teljesen eltűnik, ez is sokakat zavarhat, de valakinek pont ez jön be hogy nem ciripel túlságosan.
    Amit nagyon kiemelnék, az a középtartomány... na abban igencsak jó (szerintem valami zúzós rock zenéhez is kiváló lehetne emiatt, meg a mélyorientáltsága miatt).

    2 db 3.5-es jack-el szerelt - 1,2méteres kábel van hozzá (egy sima, egy mikrofonos), meg egy bársony kis szütyő tárolni.

Új hozzászólás Aktív témák