Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    maximum 10-15kig melyik a mostani bb fejhallgató? egy seni hd202őt váltana, de most nem "alapvető" felhasználás, hanem célzott: tvnézés közbeni dologra kellene. A forrás egy LG lb671 lenne vagy a laposom egy lenovo y570 -amelyik "jobb" a kettő közül.

    Első körben új fejhallgatókra lennék kíváncsi, kövi körben bedobhatnátok egy-két használt ötletet is, szívesen böngészek és szemezgetek és ha úgy van veszek is pár hetes hónapos fülest is.

    A lényeg a tiszta és normális hangkép... szinte irtózom a sok mély vagy magas vagy bármi ilyesmi dologtól.

    KÖszönöm előre is!

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz zsolt19900 #33189 üzenetére

    bocsi kicsúsztam a szerkesztésből: ezek előtt ami tettszett csak picit nyomott itt-ott az seni hd485 volt :) ennek szerettem a hangját is, csak tényleg picit nem az én fejemre tervezték :) ha ez számít valamit

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dorien #33192 üzenetére

    ezt is láttam és ezt is hogy ajánlott darabok :) ezeknek is szép a hangképük? igazából a superlux nem nyerte el a bizalmamat azzal a kialakítással, számomra olyan furi :D de kényelmes amúgy? mert az ára viszont nagyon is elnyerte a bizalmamat :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dorien #33195 üzenetére

    akkor szerintem marad a Takstar, valahogy az szimpibb, köszönöm szépen!

    elegendő lesz számára a tv jack kivezetése? igazából nem várok csodát, csak hogy normálisan meghajtja-e a fejest, ez itt a kérdés :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dorien #33197 üzenetére

    tökéletes, köszönöm szépen

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz .DLL #33231 üzenetére

    lehet, hogy az én választásom is inkább erre a maxell fejhallgatóra esik :) tettszik

    első körben a takstar hi-2050re esett, de megnéztem és majd' 2x olyan nehéz mint a mostani hd201em, ami nekem fájó pont lenne, mert nem szeretem a nehéz fejeseket :)

    ez vagy ez a seni mennyire ellenfele a hp6000-nek?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz .DLL #33235 üzenetére

    akkor térjünk vissza az alapfelvetéshez: superlux hd681 evo vs Takstar hi 2050

    a superluxot a kinézete miatt vetettem el olyan ránézésre nem kényelmes fejes :) ez a valóságban is így van? mert ha nem, akkor inkább azt választanám, hisz a hangját ugyancsak dicséritek, mint a Takstarét

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dorien #33240 üzenetére

    és pl. lehet hozzá venni plüss párnát? ha igen honnan? akár ebayes forrás is jöhet

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    ismét előjött a gondolatom -mivel mondhatni sűrűn használok fejhallgatót- hogy vennék valami komolyabbat

    most ha mosolyogtok ha nem, egy Sony zx300B típusú fejhallgatót használok és -amikor megvásároltam meg is lepett- nagyon tetszik

    tetszik, hogy relatíve pici és relatíve könnyű és kényelmes.... (ezek elenyésző szempontok lennének a következő komolyabb darabnál, amennyiben a hangminőségért áldozni kell)

    átnyálaztam az első hozzászólásos ajánlásos listát, de mivel nem tudom, hogy az mennyire frissül ezért kérdeznék:

    10-35k ig bezárólag, otthonra, (laptop hdmi tv és innen jön a jack csati)-ról hajtva (de lehet, hogy be fog figyelni pár olcsóbb kategóriás ebayes fejhallgató erősítő is -amennyiben szükséges
    nos ez a felállás és zene film általában ez a tartalom amivel etetném

    amit szeretek az a kiegyensúlyozott hangkép, szeretem a basszust is, de nem azt hogy elnyomja az egész mindenséget.... (hozzáteszem, hogy a Sony mélyei is elengedőek sokszor, ha pl picit hozzászorítom a fülemhez- ha ez ad támpontot)

    nem tudom, hogy ilyen árkategóriában tudok-e előrelépést megvalósítani, mivel (ha hiszitek ha nem) tényleg megvagyok elégedve a kis Sony hangjával, de persze gondolom, hogy egy komolyabb fejhallgató azért bejáratás - megszokás után jobban fog tetszeni

    mellékesen mondom: régebben volt egy Sennheiser hd485 am, na az nagyon tetszett csak egy picit kényelmetlennek találtam és akkori tizenéves fejemmel el is adtam, de az tetszett, arra kifejezetten emlékszem :) szóval ha ahhoz hasonló hangkarakter van most jelenleg ebben a kategóriában akkor azt is szívesen venném

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dorien #62876 üzenetére

    köszönöm "sajnos" most szempont az új vásárlás, de ez igen jó árban van az új árához képest

    Samtya: akkor ezzel a Senivel nem tudok mellé lőni?

    most eszembe jutott még egy olyan felállás is, hogy egy superlux hd660pl és egy fejhallgató erősítő? vagy ezekhez még "kár" venni ilyesmit?

    vegyek meg egy profibbat úgymond és utána még ráérek erősítővel foglalkozni?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Samtya #62886 üzenetére

    igazából szerintem nem igen fontos a zártság
    volt ugyanis pár napig-hétig egy -már megnemmondom, hogy milyen pontosan- talán steelseries fejhallgatóm, na az is nyitott vagy félig nyitott volt és tetszett

    szimpatikus a Seni, mindig is azok voltak számomra :) persze tudom, hogy ez hülyeség, hogy tetszik egy brand és akkor már csak ahhoz húzzak, de valahogy tetszik.... olvastam róla tesztet, a drágábbik variánssal volt összevetve, de az 20kval több, az pedig jelenleg nem az én pénztárcámnak való

    pl ha a superlux hd660at vetjük össze a Seni hd559el akkor mondható, hogy megéri azt a 14k felárat? vagy össze sem hasonlítható, mivel annyira más a két karakter?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Samtya #62888 üzenetére

    okés köszönöm, tetszik az omnitronic is, de ha a Seni tud annyival amennyibe kerül 25kba ugye, akkor még kibírom azt a határt is megveszem azt és hozzá a későbbiekben egy erősítőt -amennyiben szükséges és meghálálja a hangja :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz zsolt19900 #62916 üzenetére

    már nem tudok szerkeszteni, picit még jobban visszaolvasva beleütköztem a PIONEER SE-MS5T fejhallgatóba, ez hogyan viszonyul a Seni hd559 eshez vagy a Superlux hd660hoz?

    hasonló az ár -de mégis egy 10essel kurtább a Pio, mint pl. a Seni és egy 5össel vastagabb, mint a Spuerlux

    vagy ez az a szint, hogy "sajnos" kipróbálós a dolog?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    most már csak az lenne a kérdésem, hogy a Pioneer SE-MS5T-S-hez lehet-e venni esetleg másik párnát, ha esetleg cserélgetésre támad kedvem, vagy kíváncsi lennék rá, hogy milyen másik párnával a viselése és hangja?

    ebayen körbenéztem, nem volt kifejezetten, ilyenkor méricskélni kell stb?

    ugye a másik kiszemelt az a Superlux hd660, ahhoz találtam velúr párnát is pl. a Sennheiser hd559et még nem néztem meg, de most már inkább a Pio felé húz a szívem

    mondjuk galád módon azon is gondolkozom, hogy megkérem mondjuk a Superluxot, kipróbálom aztán ha nem tetszik visszaküldöm az üzletnek (sajnos a mi környékünkön nincsen lehetőség sehol sem kipróbálni, olyan gyér a kitett fejhallgatók száma)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Samtya #62942 üzenetére

    köszönöm

    és a Pio esetében a brandet kell megfizetni, vagy tud jobb lenni a Spuerluxnál?
    tudom-tudom az elején 20-30kt említettem, de ha kihozható kevesebből is, az nem baj :)
    Vagy próbáljak rá előbb a Superluxra és utána a Piora aztán maradjon a jobbik?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Dorien #62964 üzenetére

    köszönöm -most ha megköveznek, ha nem- megrendeltem a Spuerluxot és a Piot is aztán amelyik marad az marad :)

    a 4 csatis jack miatt kellenek ezek az átalakítók?
    egyelőre hosszabbítót néztem hozzá, abból találtam 3 ill. 4 pinest is -úgymond- akkor a 4 pines pl bele sem fog menni a tv-m jack csatijába? vagy esetleg még tönkre is teheti?

    nézek akkor ilyen elosztót/átalakítót is hozzá, köszönöm szépen

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz jolti #62993 üzenetére

    írtam privátban

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    nos megjött a pionner ms5t

    most, hogy hallgatom az van bennem -tisztában vagyok vele, hogy bejáratós stb- hogy kevésnek érzem a mélytartományt benne

    a kép szép tiszta, magas közép helyén van stb. stb. -persze nem vagyok szakértő

    kérdésem:

    ez inkább meghajtás oldalról javítandó: fejhallgató erősítővel
    vagy
    másik fejes való nekem, ami picit mélyebbe húz? -persze nem olyanra gondolok aminél csak a dübörgést hallom, meg nem is azt, hogy masszírozzon.... gondolom ez kivitelezhető lenne, de akkor a többi tartomány rovására menne :F

    vagy pl. előhozható ez a "masszírozós" érzés, csak nem ebben a kategóriában? vagy az már végletekig káros lenne a fülnek? nem erre törekszem csak kíváncsi lennék egy olyan karakterre is, hogy mennyire illene a fülemhez :)

    próbáltam kíváncsiságból a laptopon az eq-k előre beállított értékeit, és az ami "mély"-ként szerepel, na az pop számoknál kb. fél hangerőig megfelelőbb, mint az alap normál 0-0-0-0 beállítások (ezt pl szeretem is így hagyni, mivel az autómban sincsen semmiféle ilyen olyan kiemelés, sem loud ami elferdítheti a hangokat amiket megálmodott a készítő)

    de pl amikor basszusosabb -ha mondhatom így- zenéket hallgatok, akkor viszont már éppen egy picit érzem kevésnek

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz emiki6 #63043 üzenetére

    és s4tch

    köszi köszi

    pl ebből indultam ki
    tudom nem lehet videóból hangot elemezni és tudom biztos pici "túloz" a Zsolti, de valahogy ezt a masszírt hiányoltam a Pioneerből, de most így hogy kikerestem a trekkeket, így meghallgatva a számokat már azt mondom, hogy normál a mélye mégis a Pionak :)

    szóval valószínű, hogy a külső erősítő ami hiányzik, azzal biztosan megemberesedne a hang

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Samtya #63045 üzenetére

    aimp3-ról hallgatom most alc272 van a laptopomban, de "sajnos" a jelen állás nem mérvadó, mivel hdmi-tv és onnan jack lesz a hajtási lánc

    ha most ez megkívánja a külső erősítőt, akkor megpróbálok rápróbálni egyet stb. stb. ha meg nem hozza az eredményt, akkor marad a régi fejesem aztán max visszatérek a dologra

    azt bizton állíthatom, hogy olyan fejes nem az én világom, ami gamertutibrutálsorrund 8+8hangszórós stb., mivel volt egyik haveromnak és belehallgattam és nagyon nem fogott meg a dolog

    tetszik a Pio, csak valahogy akkor hogy jobban fejezzem ki magam, volt nekem régen -sajnos feladta a harcot- agybadugós Sennheiserem.... ezüst és fekete S betűs, valami tök alap fajta, na ott egy Iaiduioval hallgattam a zenét, egy U2-vel na ott tetszettek a mélytartományok és minden más is :)

    szóval ha így közelítjük meg, akkor nagyon-nagyon kivitelezhetetlen egy ilyen hangzás összehozása fejhallgatóval?

    félre ne érts, értsetek autóban is utálom azt, hogy már 2 háztömbnyire hallani a rendszámtáblájáról, hogy jön :(( szóval semmi ilyesfélére nem vágyom, csak ha egy picit mélybehúzóbb vagy mélyorientáltabb lenne akkor szerintem az lenne a tuti....

    de max azt csinálom, hogy itt a Piot kipróbálom egy erősítővel, elvileg lassan megjön a Supi hd660, amennyiben ez a kettő sem tetszik max. megnézek egy Evo681et és ha az sem akkor egyelőre feladom a dolgot :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    nos megjött a Spui hd660is, hát kényelemre nálam negatívabb mint a Pio, pont egy "fokkal" kisebbre lehet leengedni a fülespárnát, mint amennyire kellene nekem, szóval íg passzentos: ezt érzem a fejemen, a Piot nem

    a hangjuk összevetve, hát majdnem azonos :D dúrva :) viszont a Pio egy leheletnyit részletezőbb fent, ahogy így hallom

    eddig azt kell mondjam, hogy ha nem lenne a Supinál a picit szorítottabb érzés és ha nem lopta volna be a szívembe picit jobban magát a Pio, akkor simán vállalható füles valóban a Hd660

    holnapra lehetőségem nyílik elvileg dac-cal kipróbálni.... van itthon egy kis egyszerű ebay/alis fekete dobozos dacom, csak még az a fajta, amin nincsen jack kimenet, így egy jack-rca kábellel fogom megoldani és meghallgatom úgy is, hogy mit mutatnak

    a józan eszem picit azt diktálja, hogy meg kellene hallgassam a Sennheiser hd559 is amit ajánlottatok, nem tudom az, hogy viszonyulna a Piohoz
    de a másik fele meg azt mondja, hogy teljesen jó ez a Pio, kár kipróbálni a Senit

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Bodz #63055 üzenetére

    köszönöm, nézegettem ezt is csak valahogy úgy eltántorított az az egész -nem bántóan mondva- ahogy kinéz :D

    de akkor ha ezt javaslod rápróbálok, amennyiben a Pio nem hoz érdemi javulást számomra erősítővel

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Bodz #63058 üzenetére

    köszi, feket-neonzöldben volt az edigitálban rendeltem egyet, aztán meglátjuk marad-e vagy megy :)

    sajnos nem tudok mást tenni, sehol sincsen a közelemben kipróbálási lehetőség, így ezt a módszert kell válasszam, természetesen ilyenkor mindig figyelek arra, hogy full-full 100%-osan vigyem vissza a terméket, ebből eleddig sosem volt probléma

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    nos én pedig annyit tudok elmondani tanácsolni, hogy a Pio vs Magnatnál arra jutottunk (mivel asszony is hallgatózott), hogy részletességben, tisztaságban jobb a Pio, viszont amit mondtatok az bejött: a Magnatnak a mélyei ütősebbek, amik egy picit rá is csücsülnek az egész mindenségre :)
    persze tudom, valamit valamiért

    eddig nagyon-nagy a mormogás, hogy mi maradjon és mi menjen (megjegyzem a Magnatot szerintem újracsomagoltban kaptam meg újként, szóval egy fekete pötty az ediginek, ez alapból is megy vissza így....), de amit javasoltatok és amin ugyancsak megy a mormogás, hogy milyen erősítővel-külső hangkártyával támogassam meg alá a dolgokat, ha az segíteni fog ill. segítene, akkor szerintem maradnék a Pio mellett: részletezőbb, csilingelősebbek a magasak, nem annyira ütnek a mélyek (bár engem nem zavar a Magnatos mélység sem.... sőt :) )

    szóval még nem tudom.... valamiben jó ez is, valamiben jó az is

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Bodz #63144 üzenetére

    sajnos nem engedhetem meg magamnak :) ha a kettő megtartása mellett döntenék, akkor inkább összeadnám az árát és vennék még egy ennél is komolyabbat

    de majd pár nap és kialakul, eldöntöm..... a magnatot picit tényleg tompábbnak hallom, de ott meg a basszus az annyi amennyi úgy már megüti a szintet, még így erősítő/hangkártya nélkül is.... szóval mos fel van adva nekem a lecke, mivel kettő igen jó fejest ajánlottatok :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Bodz #63147 üzenetére

    annyira nem akartam már maximalista lenni és gondolom nem is ez az árkategória, de van ilyenre is tipped akkor hallgatom és elteszem talonba :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    [link] ilyen Sony fejest használok.... sajnos már meglátszik rajta a kor, rendeltem is hozzá fülpárnát, de néha úgy hallom, hogy be-be recseg az egyik oldala, így lehet hogy lassan cserés lesz :(

    Tudnátok ajánlani hasonló kategóriás fejest? megmondom őszintén nézelődtem a piacon és sajnálatomra nem igazán találtam hasonlót, de hát ha nektek van valami más tapasztalatotok

    Fontos lenne a kialakítása -fülre fekszik fel- ill. elég sok helyen "nyeklik-csuklik" szóval kényelmes is, ill. nem tudom mennyit oszt szoroz, hogy megkapta a hi-res minősítést, de eléggé megvoltam/vagyok elégedve a hangjával

    Számítógép-hdmi-tv-jack láncolatban használom, szóval semmi "komolyabb" erősítő nincs előtte stb. és ezen egyelőre nem is szeretnék változtatni, de persze ha olyan fejest tudtok ajánlani, amire szükség van ilyesmire, úgy lehet róla szó....

    Illetve egy extra kérdés -tudom nem topikba tartozik- esetleg átnyargalnék az úgynevezett agybadugós vezetéknélküli fülesekre, akkor ezzel a láncolattal, hogyan tudnék hangot csempészni bele? Esetlegesen rá tudom venni a számítógépemet, egy olyan wifikártya segítségével amiben van bluetooth beépítve, hogy arról kapjak én hangot, vagy az csak adatra való?

    Nagy befektetésekre, teljes átvariálásra nem szeretnék költeni, ezt a fülest is még anno a telekomos akcióban tudtam beszerezni, egész korrekt áron

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Gzula[HUN] #94594 üzenetére

    és fericske köszönöm

    ezt amikor néztem nem találtam még fent, rákérdezek az eladónál, hát ha megtudunk egyezni, de ez a Marshall sem tűnik rossznak, köszi :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák