Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    nos megjött a pionner ms5t

    most, hogy hallgatom az van bennem -tisztában vagyok vele, hogy bejáratós stb- hogy kevésnek érzem a mélytartományt benne

    a kép szép tiszta, magas közép helyén van stb. stb. -persze nem vagyok szakértő

    kérdésem:

    ez inkább meghajtás oldalról javítandó: fejhallgató erősítővel
    vagy
    másik fejes való nekem, ami picit mélyebbe húz? -persze nem olyanra gondolok aminél csak a dübörgést hallom, meg nem is azt, hogy masszírozzon.... gondolom ez kivitelezhető lenne, de akkor a többi tartomány rovására menne :F

    vagy pl. előhozható ez a "masszírozós" érzés, csak nem ebben a kategóriában? vagy az már végletekig káros lenne a fülnek? nem erre törekszem csak kíváncsi lennék egy olyan karakterre is, hogy mennyire illene a fülemhez :)

    próbáltam kíváncsiságból a laptopon az eq-k előre beállított értékeit, és az ami "mély"-ként szerepel, na az pop számoknál kb. fél hangerőig megfelelőbb, mint az alap normál 0-0-0-0 beállítások (ezt pl szeretem is így hagyni, mivel az autómban sincsen semmiféle ilyen olyan kiemelés, sem loud ami elferdítheti a hangokat amiket megálmodott a készítő)

    de pl amikor basszusosabb -ha mondhatom így- zenéket hallgatok, akkor viszont már éppen egy picit érzem kevésnek

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák