Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cicero

    őstag

    Sziasztok! Egy fejes beruházásán gondolkodok; érdekelne a véleményetek és tanácsot is szeretnék kérni tőletek.
    Tömegközlekedésen, koleszban, gép előtt illetve utcán ipoddal használnám. Fontos lenne a mély hangzás, drone metaltól kezdve indie rockon át egészen a kommersz technoig hallgatok mindent, filmnézés és gémelés sem lenne utolsó. Toppos 20k HUF. Mindenképpen vezetékes. A supraaural elsőre jobbnak látszik nekem (egyrészt nem "bumfordi") utcára, számít a stílus is. Mindenképpen zárt, nem akarom hallani, ahogy éppen elcsapnak a zebrán, másrészt koliba nem idegesíteném a szobatársam. Mikrofon indifferens, laptopon úgyse megy, ipodra meg végképp nem. Szeretem a mélyeket, de talán a kiegyensúlyozott hangzás lenne a legoptimálisabb.

    Továbbá átnéztem az ajánlott fejesek listáját és szomorkodva láttam, hogy nincs köztük JBL, pedig én pont ezt néztem ki magamnak. Azért preferálom a JBL-t, mert az eddigi in-ear füleseim mind ettől a gyártótól származtak, strapabírónak és jó hangzásúnak találtam őket.

    Köszi,
    C

Új hozzászólás Aktív témák