Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoliee

    senior tag

    válasz Kovbob #96055 üzenetére

    "... az árak amik kint vannak az oldalukon, ugye 1 párra vonatkozik nem 1 darabra?.."
    Jogos a kérdésed, mivel én is találkoztam olyan kereskedővel, ahol 1db-ra adta meg a sztereó hangsugárzók árát. Szánalmas, kattintásvadász.
    A fejhallgatók fülpárnái esetében párra vonatkozik a kiírt ár.

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Kovbob #96055 üzenetére

    Nekem a 10cm-es textil round van. Posta talán 3 hét volt, ár párra értendő. 7,5$ volt a posta, de még tavaly júl. 1 előtt kaptam kézhez. Akkor talán a "sima" posta hozzta ki. Kaptam durván 7500.- Ft-ért egy rekord idő alatt szétmáló párnát. A hátsó, kapaszkodó része rá van egy tök vékony textilre ködölve. Az a prém minőség, hogy jó vastagon, így egyben le tud hámlani, nem csak kis apró darabokban. Mivel olyan vékony lett a "kapaszkodó" rész így, hogy gyakorlatilag csak a TAD-500-asomon tudom használni, de azon is csúnyán tudtam csak felrakni. Az meg bent van a cégnél, igény eseten tudok később készíteni fényképet.
    Gyakolarilag nem találkoztam azóta, amióta fejest használok ennyire gagyi minőségű anyaggal. Ahol a gyűrű összeér, csúnya a varrás.

    Mellette szóljon, hogy van több olyan fejes, aminek nem változtatta meg a hangját. De legalább ugyanennyiből csinált egy brummogós fo$t. És kiszámíthatatlan, melyiken változtat.
    Ja, és nagyon szép csomagban adják fel, ilyen metál pirosas-rózsaszínesben. És az elvileg gagyi kínai (mármint ez is kínai, de a többi kínai gyártó által készített) párnák ára is jócskán felment, a normálisabb azok közül se sokkal olcsóbb. Már ha nem szívat a posta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák