Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Sinesol #91607 üzenetére

    Ha nem felejtem el és lesz hangulatom utánaolvasok milyen köpködések mennek a Jps Labs fejeseire, ugyanis eddig pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Inkább számítanak etalonnak technikalitás tekintetében mint bármelyik másik márka ezzel a technológiával. Pontosabban ez a 1266-ra igaz, ami nehezen hajtható, ezért lett a könnyebben kiszolgálható Diana (ez viszont nem igaz, úgy ahogy reklámozzák), ami csak árban ér fel hozzá egyébként, szerintem.
    A személyes tapasztalatom szerint én is etalonnak tartom a 1266 tudását, ami nem a szubjektivitáson múliik.
    Mikor egy ilyen fejhallgató egy hozzáillő rendszerben úgy halmoz el zenei részletekkel, hogy közben egyáltalán nem fáraszt, és kellem hallgatni, az nem egyeztethető össze azzal a grafikonnal ami merénylet a fül ellen, és gyors lefolyású halláskárosodást okozna egy olyan valami.
    A Diana-t könnyen hajthatónak mondja a gyártó, de ez legfeljebb csak a 1266-hoz képest igaz, amihez készítettek alávalót, hogy ki legyen szolgálva rendesen (na igen, 50ezer dollár a dac-amp-táp szett). S igen, meghallgattam többek között a saját rendszerében is, ami nagyon tetszett, elfogadnám, de nem fizetném ki, ha megtehetném se.
    A Diana-t mint portable fejest kipróbáltam telefonról, ami katasztrofálisan szólt és halkan is. A dapommal sem volt jó és hangerőre sem bírta igazán. A HD800-al jobban teljesít, és az köztudottan nem könnyen hajtható fejes.
    Komolyabb asztali cuccokkal rendben volt (szubjektíven én nem estem hasra tőle semmiről), bár a Woo-nál mondták, hogy a Fireflies-t hanyagoljam, nem fog megbírkózni vele.
    Tehát itt elkövettek egy félretájékoztatást a Jps-nél, mert nem könnyen hajtható, ez a számlájukra róható.
    Nem olvastam el Amir ezen munkásságát sem, mert nem érdekel, szóval nem tudom miről hajtotta ezt a fejest, mikor "mérését" végezte, de ha az egyik legendás 200 dolláros Toppinggal, akkor nem a fejesben van a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák